Fargo
powrót do forum 2 sezonu

Cześć i czołem,

czy ktoś mógłby napisać swoje przemyślenia na temat wątku UFO w drugim sezonie? Zwłaszcza, że w pierwszym sezonie Lou Solverson wspominał, że bronił swoją córkę przed 'czymś', a nie 'kimś'. Byłem przekonany, że zostanie to wyjaśnione, niestety wątek UFO był chyba kpiną z widza. Rye Gerhardt po zobaczeniu statku kosmicznego wpadł w szał (dom Eda) i miałem wrażenie, że jest to związane z jego kontaktem z obcymi. W kulminacyjnej scenie (strzelanina w motelu) pojawia się statek, a każdy reaguje na to jak na przelot samolotu. W dodatku co jakiś czas przemycany był wątek obcych. Po co to wszystko było? Miało to jeszcze jakiś cel poza budowaniem zainteresowania?

joey3225

Potraktowałbym to jako pewnego rodzaju "urban legend", które ludzie lubią dodać do jakiejś niecodzinejj sytuacji. Cały sezon jest przecież swoistym "opowiadaniem fajnej historii z prowincji". Cała sytuacja dla zwykłych ludzi wydawała się tak nieprawdopodobna, że dodali elementy sci-fi.

joey3225

Ten wątek spowodował u mnie to, że obniżyłem ocenę. Jak dla mnie głupi, beznadziejny i niepotrzebny pomysł.

ocenił(a) serial na 8
Szkrobi

To ja podobbie. Po za watkiem ufo zwlaszcza ten statek na koncu, bo wcześniej (wypadek Raya) to jeszcze wygkadalo jak jakies zaklocenia magnetyczne, czy coś w tym stylu po za tym Ray był pod wpływem ale ten statek na końcu mocno zepsuł cały sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones