Fauda
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3ci

ocenił(a) serial na 8

jak się wam ogólnie podobał ?? Ssezon trzeci jest wgl nieco oderwany od dwóch poprzednich które miały wątki wspólne. Mnie trochę na tym etapie zaczął serial męczyć bo znowu dostaliśmy "Złego Bojownika Sezonu" Choć w tym sezonie było to rozbite na więcej osób ale i tak skończyło to się smiercią ich wszystkich. I o ile ogólnie dobrze mi sie to oglądało do samego końca o tyle w sezonie 4tym przydała by się jakas mała rewolucja - jakies nowe rozdanie kart. A nie znowu kolejny wielki bojownik i nasz zespoł który musi go dopaśc bo na tym etapie ta formuła już wg mnie się wyczerpała. Nie wiem np Doron zabija jakiegoś żyda przypadkiem albo zakonspirowanego Araba w którego przypadku wszyscy wierzą że to był żyd bo tak dobrze się zakonspirował i teraz to on jest ścigany przez własny wywiad - kopa w stym stylu bym oczekiwał po kontynuacji.

ocenił(a) serial na 8
mordarg

Początek - pierwsze pół sezonu zdawał się zrobiony nieco na siłę, jak gdyby bez większego celu aby tylko przedłużyć serię. Ale druga połówka, od momentu wejścia do Gizy to super klimat i właśnie to coś nowego, czego brakowało. Szkoda, że dwa ostatnie odcinki poświęcone właściwie niczemu, taka głęboka refleksja po całej misji ok rozumiem, ale zwłaszcza ostatni - finał dla mnie chybiony i mocno naciągany.

ocenił(a) serial na 8
HighRisk

https://www.youtube.com/watch?v=oX-eEEQ0LS4

A ta nuta jest po prostu kapitalna

ocenił(a) serial na 9
HighRisk

lubisz Rambo i Superwomen ?

grzes1962

Dla mnie 3 to najsłabszy sezon. Chyba, że tak jak napisałeś ktoś lubi klimat Rambo albo Commando. Najsłabszy sezon.

HighRisk

Chyba Gazy, bo Giza to w Egipcie

ocenił(a) serial na 8
HighRisk

Najsłabszy sezon, jakby trochę na siłę. Zakończenie bardzo emocjonalne i pobudzające do analizy i przemyśleń. Pewnie wszystkim było żal zmarłego agenta. Mi też, ale było mi też szkoda Bashira.

ocenił(a) serial na 9
mordarg

No tak ta to wygląda. Po śmierci jednego wielkiego bojownika, w jego miejsce przychodzi inny. Do pewnego momentu wydawało się, że zostanie nim Bashir, ale później oczywistym stało się, że nie obchodzi go święta wojna, a zależy mu tylko na zemście.
W związku z powyższym nie wybaczę im zakończenie. Dowództwo po tym, jak dowiedziało się, że Bashir jest w Izraelu i planuje zemstę w pierwszej kolejności powinno obstawić wszystkich, którzy mieli bezpośredni związek z tą operacją, a w pierwszej kolejności Doron, Yarra i Gabi.

ocenił(a) serial na 7
johnkarthy

Jak już zabito tego całego Mohameda, to mogli to przedstawić tak jak było na prawdę.

ocenił(a) serial na 7
johnkarthy

Jak już zabili tego całego Mohameda, to mogli przedstawić to tak jak
było na prawdę.

mordarg

Mnie ten 3 sezon zmęczył. Raz, że formuła ta sama, co w dwóch poprzednich, dwa wyglądał na totalną fikcję...
Dlaczego do Gazy wysłano samą "naszą" jednostkę? Przecież niby Aman ma specjalna Sayeret Rimon dot. Gazy znającą realia...
Dlaczego nie przerwano akcji od razu, gdy dowódca Eli zaslabł, bo ma traumę po akcji w Gazie?
Trup ściele się mocno, zginął zakładnik, nic nie idzie a ci brnął dalej. Naprawdę?!
Dlaczego rzucili ten granat dymny, jeśli wiadomo bo, że go Hamas rozpozna?
Masa absurdów w tym sezonie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones