PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694371}

Fortitude

7,2 8 490
ocen
7,2 10 1 8490
7,2 6
ocen krytyków
Fortitude
powrót do forum serialu Fortitude

Dla malkontentów, którzy tak barwnie opisali jak im sie nie podoba przede wszystkim drugi sezon (alez slownictwo bogate!) - jak chcecie jad z siebie wylać, to macie tam swoje wątki, jednoczcie sie w nich :)

Informacyjnie dla tych ktorzy nie wiedzą; 3-ci sezon bedzie zawieral 4 jednogodzinne odcinki i to tyle, tak sie zakonczy. Cokolwiek i jakkolwiek.

qzka

A kiedy będzie? Bo już doczekać się nie mogę

ocenił(a) serial na 8
blackfield1

MAM TO SAMO! Oby jak najszybciej!

blackfield1

Startuje jesienią na Sky Atlantic.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

FANTASTYCZNIE!

gorbaczovsky

Oby było warto, bo ja z drugim sezonem miałam już lekki problem. Pierwszy był świetny, więc zobaczymy, co szykują nam w najnowszym ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Mnie się zaskakująco drugi sezon podobał coraz bardziej z każdym odcinkiem do tego stopnia, że ostatnimi akcjami pobił pierwszy sezon.
4 odcinki na zamknięcie wątków? Będzie miazga.

gorbaczovsky

Ha, ha, ha, no, jestem wielce ciekawa, które z nas będzie bardziej na "tak" ;)

qzka

Dziękuję za dobrą nowinę!

ocenił(a) serial na 9
qzka

KIEDY,kiedy,kiedy??? nie mogę się doczekać (:

qzka

6 grudnia będą :)

ocenił(a) serial na 9
karola_biel

Mam nadzieję, że i tym razem Ale Kino będzie u nas emitować. Szkoda, że tylko 4 odcinki będą - trochę zawód :(

ocenił(a) serial na 8
qzka

To tak, jak było np. z "Zagubionymi". Dużo "fanów" przestało oglądać po mniej więcej 3 sezonie, a dopiero w ostatnich 3 były naprawdę akcje takie że można było szczenę zbierać z podłogi, nie mówiąc już o finale... Każdemu się nie dogodzi :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones