PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765057}

Frontier

6,5 5 128
ocen
6,5 10 1 5128
Frontier
powrót do forum serialu Frontier

Wyszukiwarka na Filmwebie to dno i 500 metrów mułu. Wpisuję Frontier a wyskoczyło mi wszystko oprócz tego serialu ale jak wszedłem na filmografię Jasona Momoa to serial jakoś jest. Masakra.

Czesiaruda

najlepiej wyszukiwać przez google, wyszukiwarka na filmwebie działa według jakichś idiotycznych zasad, chyba nie patrzy na trafność frazy tylko popularność

Czesiaruda

Mam podobne zdanie nt. wyszukiwarki... Kiedyś działała normalnie, ale chyba jacyś geniusze zaczęli w niej grzebać i pozmieniali algorytmy, czy coś :/

Ysabel_1986

Zazwyczaj jak ktoś chce coś ulepszyć to tylko bardziej spier...li ;-)

ocenił(a) serial na 7
Czesiaruda

cały ten serwis to dno. Polecam korzystać tylko do zapisywania sobie ocen filmów i seriali żeby mieć listę co się już widziało i jak oceniło. Do niczego innego się ta strona nie nadaje...

użytkownik usunięty
w00dy_alen

Dokładnie. Ta strona, a raczej jej wykonanie pod kątem technicznym, to kpina.

Czesiaruda

Nawet dziś Frontier jest dopiero na 6 miejscu w tej gównianej wyszukiwarce.

ocenił(a) serial na 9
Czesiaruda

Zgadzam się w 100%. I jeszcze wieczny problem z logowaniem i wyskakujący komunikat o błędach. Ehh

Czesiaruda

Nie wiem jak było w tamtym roku ale teraz pokazuje najpierw filmy potem newsy a dopiero potem seriale :/
Ale jak się coś wpisze w wyszykiwarke FilmWeba można zmienić filtr z wszystko na same seriale wtedy będzie na 1 miejscu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones