PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620736}

Głową w mur

Against the Wall
6,7 226
ocen
6,7 10 1 226
Głową w mur
powrót do forum serialu Głową w mur

O czym opowiada serial, jakaś akcja, warto oglądać?

ocenił(a) serial na 6
Hadrian

Serial opowiada o policjantce co pracuje w wydziale wewnętrznym. Rozwiązuje sprawy i boryka się problemami rodzinnymi. Ojciec i bracia są również policjantami ale przy tym są wrogo nastawieni do wydziału w którym pracuje.

Moim zdaniem serial rewelacyjny nie jest ale obejrzeć można:)

Hadrian

Mi się podoba. W końcu jakiś inny wydział :D
Zawsze w serialach jest wydział zabójstw, więc pewien niewielki powiew świeżości jest...

I jak na razie odpowiada mi główna bohaterka.

LilithAJ

Ja go oglądam głównie dla aktorki, która gra główna bohaterkę. Ogólnie serial, którym można umilić sobie czas, ale nie na tyle dobry, żeby z niecierpliwością wyczekiwać kolejnego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
aaricia

a ja czekam na kolejne odcinki :D fajna fabuła - zgadzam sie z LilithAJ, że powiew świeżości z tym innym wydziałem, plus fajna obsada - główna bohaterka, jej matka, ojciec a zwłaszcza jeden z braci :D

Ewka89

Serial jest super, warto oglądnąć, choć szkoda, że jest tylko jeden sezon.

Ewka89

Masz rację obejrzałem hurtem w ciągu 2 dni. Rodzinka Kowalskich jest w porzo, a Abby to całkiem fajna Pani Detektyw. I do tego te jej rozterki, którego wybrać. Serial się skończył, a kto zostanie zięciem Sheili i Donalda Kowalskich tak na pewno nie wiadomo... . Ja stawiam na Danny'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones