PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779245}

GLOW

7,2 8 819
ocen
7,2 10 1 8819
7,7 15
ocen krytyków
GLOW
powrót do forum serialu GLOW

Mając obejrzane większość z treści na Netflixie, wczoraj przemierzyłem się do GLOW. Dzisiaj już niestety jestem po całym sezonie, niestety bo chciałbym zobaczyć znacznie więcej!!
Brak mi słów na poziom gry aktorskiej. Jedyna w swoim rodzaju? Nikt wcześniej nie wpadł na podobny pomysł, więc dziewczyny muszą same sobie radzić i robią to rewelacyjnie, a przecież nie ma się nawet na kim wzorować w historii kina. Walki są przeciekawe, całe show wciąga, dużym smaczkiem jest humor którym można się napawać przy każdym odcinku.
Świetnie i barwnie skrojone role, każdy łącznie z reżyserem, wrestlerki, producent dają taki popis aktorstwa, że widz jest w stanie uwierzyć że z pozoru tak głupi pomysł jak kobiecy wrestling, może się udać! I to jest właśnie największy smaczek programu, przeszedłem dosłownie przemianę z nastawienia "ale głupie, nie mają już pomysłów" na "jakie to jest zajebiste, to się musi udać".
Na pewno nie wszystkim może się podobać, ale spróbujcie nie poddawać się po pierwszych odcinkach. Osobiście bardzo polecam.

ocenił(a) serial na 3
abradzik

Chyba inne seriale ogladamy. Ten jest niedorobiony. Glowna bohaterka denerwujaca, brzydka i nie pasujaca figura do standardow lat 80. Nie maja wzorcow? No zlituj sie, od diabla i troche jest filmow o wreslingu amerykanskim i na powaznie i na nie. Sam wshow zreszta to jedna wielka sciema i tradycja. A samych filmow o karierze sportowej, czy wybijaniu sie z jakims pomyslem, doskonalenie sie, to tez na peczki w filmografii lat 80. Chociazby Rocky. Jestem na 8 odcinku i to jest w wiekszosci droga przez meke. Nie ma tam tego show, nie ma walk, nie ma zdobywania publicznosci i wspolnego dochodzenia do celu. Troche zabawnych tekstow i bylo, ale raczej glownie to tam bryluje ten calt ich zakichany rezyser z gadaniem o swoim f.iucie i przeklinaniu. Siedze i jecze, czemu ta koscista idiotka, nie powiedziala swojej przyjaciolce, ze nie wiedziala, ze to jej maz...
Ta wilczyca, to mysalam, ze moze to przebrnay chlopak, ale nie, wiec pomysl tez w sumie dobry na pierwsze odcinki, a potem ta jej dziwnosc odrzuca. Nie widzialam, poza TRENINGIEM z pierwszym wreslingowcem i potem z bracmi, do tej pory zadnej dobrzej walki takiej, zebym ja sie tez dala poniesc jak publicznosc show i zagrywkom dziewczyn... Ja na razie to jest albo nudne, albo dolujace, prawie nie ma tego humoru, ktorym to reklamowali... Lata 80 tez im sie ostro zamiataja pod dywan, bo albo za drogie, albo za trudne do robienia na wieksza skale... Naprawde wole wlaczyc pierwszy lepszy film, serial naprawde z lat 80, ktory mio swojej umowsci i lat potrafi byc ponadczasowy niz to.

alisspl

Mam niestety podobne zdanie. Kończę trzeci odcinek i bardzo się nudzę.

alisspl

To zależy jakie seriale się lubi. To wbrew pozorom, nie jest serial o wrestlingu

abradzik

Zwiastun trzeciego sezonu!
https://www.youtube.com/watch?v=YbKlcMRDqNk
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones