PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836799}
7,6 205
ocen
7,6 10 1 205
Gabinet numer 5
powrót do forum serialu Gabinet numer 5

Dr. House

ocenił(a) serial na 9

Główny bohater podobny do doktora House'a tylko bez włóczenia nogą i tabletek vicodine . Byle nie zabrakło im pomysłów i nowych wątków do końca serii to będzie z tego niezły serial dla tych co brakuje House'a i szansa na kolejne sezony .

ocenił(a) serial na 10
Blayders

Domański też bierze jakieś tabletki ale na razie robią z tego tajemnicę na co. Można jedynie zauważyć, że ma jakieś napady niepokoju i drżenia rąk. Serial rzeczywiście bardzo dobry a jak na polskie realia serialowe to nawet świetny.

Blayders

bardzo przaśną wersję House zrobili, słabiuteńko, oj słabiutko,
też myślałam, że to będzie taki nasz polski błyskotliwy, cyniczny, złośliwy z mega poczuciem humoru House, którego wszyscy kochają i podziwiają
lecz atmosfera zupełnie nie ta, oj trafili jak kurą w płot.
przy House się człowiek fantastycznie bawi, było napięcie, zaskoczenie i śmiech, a tu smutek, szaro, buro, byle jak

Kasha

A kto powiedział, że to podróba House'a? Domański też nie jest miły, ale ja widzę raczej lekarzy, którzy są ludźmi, pacjentów, którzy są często imbecylami czy hipochondrykami...

anta_re

Jaki kraj taki House ;P Dom-ański ;P

ocenił(a) serial na 10
Kasha

Nikt nie powiedział, że to ma być House. To jest dr Domański i już. Cudo recepcjonistka i ciekawe wątki.

ocenił(a) serial na 9
Kasha

Mi w dr house najbardziej podobały przypadki/sceny z darmowej przychodni i u coś takiego jest . Są też poboczne wątki dzięki czemu jest urozmaicenie . Pamiętaj to jest polska a nie Ameryka , jak na ten skromy budżet nie można narzekać . Ciekawe jak rozwiążą wątek obroży kota .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones