PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556709}

Gae In's Taste

Gae-in-eui Chwi-hyang
7,7 1 833
oceny
7,7 10 1 1833
Gae-in-eui Chwi-hyang
powrót do forum serialu Gae-in-eui Chwi-hyang

Po bardzo dobrej, momentami genialnej (chociaż nie bez wad) dramie "Coffe prince" zabrałem się za tą produkcję. Bardzo lubię i cenię kino azjatyckie, jednak wolałbym żeby ta drama
była produkcji brazylijskiej i nosiła tytuł np. "Esmeralda 2"... Gdyby nie główna bohaterka, która to nawiasem mówiąc otoczona spiskami z czterech stron świata, zdradzona przez
przyjaciółkę i ukochanego mężczyznę, ten tytuł mógłby zostać nawet spadkobiercą "Mody na sukces" (wtedy przydałoby się więcej odcinków). Rozumiem, że ta drama może być
skierowana głównie do kobiet, jednak czy takie osoby jak "była przyjaciółka" głównej bohaterki istnieją w realnym życiu?! Toż to szmata do potęgi n`tej jak dyrygent manipulująca
resztą bohaterów, przez co człowiek zaczyna uważać ich za nierozgarniętych. Czy to nie śmierdzi "Modą na ukces"? W pewnym momencie żal mi się zrobiło tej dwójki pozytywnych
aktorów, że trafili nie tam gdzie powinni.

Fugun

Chyba cie niezle popier..o 1 w nocy, żeby porownywac drame do opery mydlanej.

Szybszy

ty tez jestes niezle popier...... ze przegladasz takie rzeczy

Justyna_0288

Zastanow się nad tym co piszesz.

Szybszy

mialam na mysli ogladanie dram..tego sie nie da ogladac, jeszcze na dodatek facet

Justyna_0288

Bo ja oglądam tylko to co lubie:)

Justyna_0288

Dlaczego nie da się ogladac dram ? I co z tego, ze facet ???

Szybszy

ja nie moge....tutaj czytam jakies pochlebstwa na temat tych dram,sciagam odcinek i po prostu nie moge..no nie da sie tego ogladac....dialogi, rezyseria, zdjecia ,aktorstwo muzyka, wszystko nawet kamera ,ujecia jeda taka tandetnoscia ,ze az mnie mdli ..juz nie wspomne o kiczu jaki wylewa sie z ekranu.próbowałam tych wszystkich secret gadenów i jakichs tam innych bzdur,ale nie dałam rady....a facet takie rzeczy ogladajacy to juz sobie nie wyobrazam

Justyna_0288

A co mnie to obchodzi, ja nie odpowiadam za twój beznadziejny gust:)

Szybszy

jestes zalosny...pytasz sie dlaczego nie mozna ogladac dram, odpowiadam ci ,a ty stwierdzasz co cie to obchodzi... nie mam beznadziejnego gustu, mozna sprawdzic po moich filmach
predzej ci którzy ogladaja(a a na pewno faceci) ten tandetne pretensjonalne romansidła dla bab...

Justyna_0288

A co jest najwazniekjsze w zyciu ? Nie milosc. Moje kondolencje:) Na to zebys cokolwiek zrozumiala, potrzeba jednak czasu, bez urazy.

Szybszy

o moj boze, odpowiedz godna gimnazjalistki
zyje w szczesliwym zwiazku ,wiec milosc mam na co dzień ,nie musze ogladac tandetnych seriali ,zeby ja poznac,współczucia..
a nawet jak sie chce obejrzec film o milosci,to jest
tyle pieknych filmów ,a nie jakies serialiki klasy Z -odmózdzacze

Justyna_0288

Twoje posty sa wspaniałym odmozdzaczem :)

Szybszy

to zdecyduj sie,zaprzeczasz sam sobie

Justyna_0288

Być może, ale przynajmniej jest się z czego posmiac :)

Szybszy

nie chce cie zasmucac,ale to ja od poczatku mam beke
z ciebie.face ogladajacy dramy...
hihihi

Justyna_0288

Jakie to zalosne smiac się z czegos czego się nie rozumie:)

Szybszy

a co tu rozumiec....dorosły(jak mnieman)
facet oglada pierdoły o milosci dla nastolatek
bardziej zalosny jest poziom tych serialików,gra aktorska czy montaż

Justyna_0288

Justynko już bardzo pozno, poloz się spac lepiej :)

Szybszy

Nie siedze przy kompie caly dzien, moge pisac kiedy mi sie podoba

Justyna_0288

NIe siedze przy kompie caly dzień ? hahahaha, piszesz rano w południe, wieczorem , w nocy, rzeczywiście nie siedzisz :)

Szybszy

nie pisze rano ,do kompa mam dojscie dopiero od 13 do 15 ,wiec nie nie kłam ze pisze rano i w południe, a nie siedze cały czas tylko wskakuje an chwile do neta , pozniej w ciagu dni to odpisuje przez komórke

Justyna_0288

Jakie to ma znaczenie, skoro i tak odpisujesz:)

Szybszy

tak jak i ty

Justyna_0288

Justynko jest taka piekna pogoda, wyjdz na dwor :)

użytkownik usunięty
Szybszy

I czego udajesz żeś inteligentny? Przecież widać jak na dłoni (na innych forach także) że największym idiotą na filmwebie jesteś ty matołku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones