PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556709}

Gae In's Taste

Gae-in-eui Chwi-hyang
7,7 1 833
oceny
7,7 10 1 1833
Gae-in-eui Chwi-hyang
powrót do forum serialu Gae-in-eui Chwi-hyang

spoiler - zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Skończyłam oglądać dramę. Jak dla mnie sprawa wyjaśniła się w błyskawicznym tempie
(końcówka). Powinien być przynajmniej jeden dodatkowy odcinek. A tak to w ostatnim
jeszcze dramat a następnie happy end.
Wydaje mi się, że jest pewne niedociągnięcia. Jin-hoo chciał odzyskać dom, dlatego tak
rywalizował i starał się, by wygrać przetarg. Dlaczego o tym później nie było wspomniane? Z
tego co pamiętam obiecywał matce, że odzyska to co powinno należeć do nich. Chyba, że
coś źle zrozumiałam? Jeśli tak to piszcie, bo mnie to ciekawi.
Ostatnia scena, gdy razem siedzą w 'Sanggojea'. Park nie miała ubranego pierścionka
zaręczynowego ;p hehe
Ogólnie drama zabawna. Choć jakby tak pomyśleć (taka specyfika dram) to dramatyzmu w
niej wiele. A najbardziej denerwujące jest to, że główni bohaterowie nigdy nie potrafią
wytłumaczyć wszystkiego tylko mówią ogólnikami co prowadzi do nieporozumień.

Zapraszam do dyskusji.

ocenił(a) serial na 10
Nyuu

Języki azjatyckie mają to do siebie że są wysoko kontekstowe, dlatego zawsze są te niedociągnięcia w dramatycznych scenach.
Ja również się irytowałam tym, że ostatni odcinek zrobili jednocześnie przesadnie dramatyczny a potem nagle happyend, ale taka jest właśnie specyfika dram. Dla porównania w My girl to już zupełnie przesadzili z dramatyzmem na koniec a happyend był tak naciągany, że aż dziecinny!
Też zastanawiałam się nad tym wątkiem z domem i obietnicą daną matce, cóż szkoda że tego nie rozwikłali, ale przecież właśnie jego projekt wygrał więc może to taka wskazówka że skoro go dostał to będzie miał fundusze by przywrócić nazwisku ojca chwałę.
Ogólnie drama mnie zachwyciła! Skoro serial o architektach to naprawdę postawili na stronę wizualną, Dom głównej bohaterki mnie po prostu urzekł!
Zresztą drama jest genialna, naprawdę moja ulubiona, a obecnie sporo się ich naoglądałam. Urzekła mnie tym, że ma w sobie wrażliwość i romantyzm azjatycki a jednak tempo bardziej europejskie. Odetchnęłam z ulgą że nie było motywu "pierwszego pocałunku" bo prawie w każdej dramie on jest nie zależnie czy kobita ma 15 lat czy 25 no o mój boże przesada czasami!
Co jeszcze jest jej zasługą to dwie postacie drugoplanowe przyjaciółka głównej bohaterki- pani fotograf oraz współpracownik głównego bohatera udający geja xD jego uśmiech mnie zawsze rozbawiał!
Polecam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones