PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641792}

Galeria

3,8 2 024
oceny
3,8 10 1 2024
Galeria
powrót do forum serialu Galeria

Zamiast marnować kasę na tak denne seriale jak Galeria czy Rezydencja mogliby
wyprodukować coś naprawdę wartościowego.

użytkownik usunięty
loko_3

Zgadzam się w 100%.

Taka jest prawda. Żeby ten serial jeszcze miał jakąś fabułę, intrygę, zaskoczenia. Jednak to wszystko jest na jedno kopyto. Ta sama plejada aktorów, tytuły też nie wiem skąd zaczerpnięte i ta mentalność serialowa. Życie tam bardzo odbiega od życia codziennego w naszym kraju. Telewizje trzaskają seriale jeden po drugi, a za 20 lat nikt nie będzie o tym pamiętać. We wszystkich serialach te same twarze? to już tak musi być niski poziom.

loko_3

Prawda jest taka, że gdyby serial był emitowany na TVN-ie, to miałby o średnią ok. 6.0

agata0707

Dlaczego? Serio się pytam, nie mam telewizora ładnych parę lat, nigdy nie miałem TVN, więc zaintrygowała mnie zasugerowana przez ciebie zależność. Rzeczonego serialu również nie oglądałem, ale dziadek mówił, że gówno, kalka i popłuczyny, brzmiał przekonywująco.

pan_dziejaszek

Hehe mój dziadek powiedział to samo

pan_dziejaszek

a dziadek zapewne oglądał Plebanię - "bo dobrzy aktorzy tam grają, ci co PIS popierają" ;-)

tomashek_LDZ

Hahaha nawet nie wiesz jak bardzo spudłowałeś. U dziadków przez cały okres tzw. "IV RP" używano papieru toaletowego w kaczuszki.

loko_3

a co jest dla ciebie smakoszu filmowy, czymś "wartościowym"?
chyba nie masz pojęcia jakimi prawami rządzi się serial...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones