PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834428}

Gangi Londynu

Gangs of London
7,6 3 384
oceny
7,6 10 1 3384
8,0 3
oceny krytyków
Gangi Londynu
powrót do forum serialu Gangi Londynu

Duze rozczarowanie

ocenił(a) serial na 7

Nie przywyklem do wystawiania opinii po 1 epie, ale co mi tam, kto mi zabroni ? jest to jedna z pierwszych jaskolek w kinematografii, gdy niestety specjalisci od scen akcji bija na glowe caloksztalt, czyli scenariusz, clue, pomysl, mowiac dosadniej - banaly, ktore nagminnie i do przesytu znamy z innych produkcji sa tylko tlem do pokazania fajnego mordobicia ala "Raid" i nic wiecej

ocenił(a) serial na 5
streamus

Boże ja ogladnalem 40 min i widzę co czarny w barze odwalił. 15 typa rozwalił i nawet rysy na twarzy nie ma. Cóż chyba szykuje się kolejny shit. Pytanie całkiem na serio. Czy tam się tylko biją? Bo wolę sobie oszczędzić czas

ocenił(a) serial na 9
laszlo71

nie, ale jest to bardzo brutalna opowieść :D

streamus

Nie ma serialu, który operowałby mistrzowsko na wszystkich możliwych poziomach, mimo wszystko fabuła, choć wtórna, wciąga, serial ma swój klimat i język opowiadania, w miarę trzymających to wszystko bohaterów i przede wszystkim mocne sceny akcji.
Jak na razie sekwencja ataku na dom z odcinka 5 - to majstersztyk i fragment, który nadaje się do nauki dla twórców kina akcji, budowa napięcia, inscenizacja, montaż, efekty, zabawa scenografią. a ludziom ciągle mało.

ocenił(a) serial na 8
streamus

Po 3. odcinkach niestety muszę się zgodzić. Całość mocno przeciętna, postacie bardzo nijakie, głównym bohaterom brak charyzmy, ale sceny akcji na najwyższym poziomie. I teraz dylemat... Czy oglądać dalej? :/

ocenił(a) serial na 10
qiks33

Obejrzyjcie "wszyscy" całość, jak można się wypowiadać się po 3, czy 1 odcinku. Mało tego, że fabuła trzyma się kupy, to jeszcze mamy niezły zwrot akcji, jak na kino gangsterskie daje 10, bo wiem, że niczego lepszego nie zobaczę i pod względem akcji, a także scenariuszowo w tym roku;)

ocenił(a) serial na 8
xxlfajny

No już po 4. odcinku zmieniłem zdanie, więc tamten komentarz jest chwilowo nieaktualny i mam nadzieję, że tak już zostanie. :) Ale do tego momentu scenariuszowo było naprawdę słabo. Warto dać mu szansę. Długo się rozkręca.

streamus

jeden wielki bełkot

ocenił(a) serial na 9
streamus

Co znaczy "1 epie"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones