Gangi Londynu
powrót do forum 1 sezonu

gb

ocenił(a) serial na 7

wychodzi na to że gangi Londynu są w rękach obcokrajowców i tyle. Anglików w Anglii już nie ma ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
ch25

Chyba zyjesz obrazem Anglii z filmow o krolu Arturze i Robin Hoodzie, czas zejsc na ziemie, Anglia ochoczo zapraszala emigrantow od koncowki lat 40 po 2 wojnie, brakowalo rak do pracy. Pokolenia anglikow jest przyzwyczajona do roznych kultur od dekad i nie jest dla nich to takim szokiem ja dla Polaka ktory murzyna widzi tylko na filmach. Tutaj to nic nadzwyczajnego.

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 7
jaceeook

odpowiadam sam sobie...

jaceeook

Nie mieszkam w Londynie, ale fakt masa tu obcokrajowcow.

jaceeook

Multikulti w pełnym zakresie. Nie do oglądania....

Psychooll

Ale w jakim sensie nie do oglądania? Nie mija się ten obraz z prawdą. W Londynie połowa populacji nie jest Anglikami. Wiesz, co innego by było gdyby robili serial o Polsce i byś miał gangi nigeryjczyków, pakistańców czy chińczyków. W serialu obraz nie jest przekłamany, czy nam się to podoba czy nie. Z resztą nawet jak nam się multikulti nie podoba, to co nas obchodzi to jak brytyjczycy do tego podchodzą. Ich kraj, ich sprawa.

sharky_cross_over

To widać, po tym jak muzułmanie i czarni wypróżniają im się na głowy, ale to Polak, czy inny typ z Europy Środkowo-Wschodniej, jest tym złym.

HotChocolate90

a tak wogole w rodzinie wszyscy zdrowi?

marti_no

Takie realia, wystarczy popatrzeć, co się dzieje w UK i w ogóle, na zachodzie Europy.

HotChocolate90

Nie wiem czy komentarze na portalu filmowym sa odpowiednim miejscem do leczenia swoich frustracji kolego.

HotChocolate90

Dobrze napisane!

ocenił(a) serial na 8
Psychooll

jesteś idiotą

ocenił(a) serial na 6
jaceeook

nie tylko gangi, jeszcze za komuny, zaraz po maturze pracowałem w hotelu którego właścicielem był Irańczyk, moją szefową Francuzka, pokojówki były z Ghany, goście też z całego świata,
jedyny plus że z nie-anglikami łatwiej się rozmawiało po angielsku ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones