Gangi Londynu
powrót do forum 2 sezonu

można wybaczyć pewne nie dociągnięcia jak zabójstwo 2 kolesi na zatłoczonym lotnisku... czym ona to zrobiła ? Lady-Baby Killer ??
Inne sceny uśmiercania są wręcz "poetycko" namalowane w slow motion jak np. strzały w ustach ;-).
Do tego w ostatnich scenach czołagający sie Billy mógłby powiedzieć: "Elliot nie zabijaj bo nie będzie 3 sezonu a w pandemie wypstrykałem się z kasy..."
Do tego powinien się Asif dołączyć spojrzeć w kamerę, puścić oczko i powiedzieć:"Macie mnie za zwyrola co zabija najlepsze ciałko w serialu....??? mój syn i tak był nic nie wart"
Sporo jest tego typu "sytuacji" w fabule gdzie twórcy mówią "Wicie rozumicie, musimy tak zrobić" ale jest już tego za wiele moim zdaniem

tomasz_sekula

Mam podobne odczucie, zupełnie skopali to co było najlepsze w sezonie pierwszym

ocenił(a) serial na 6
tomasz_sekula

Dokladnie,duzo tu takich durnych naciaganych zwrotow akcji,ktore psuja dobra ogolna realizacje tego serialu.Widac,ze tworcy inspirowali sie Gomorra(nawet ostatnia scena przy okraglym stole),ale w tamtym akurat,kazda smierc byla logicznie uzasadniona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones