PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801952}

Geniusz: Picasso

Genius: Picasso
7,5 1 483
oceny
7,5 10 1 1483
Geniusz: Picasso
powrót do forum serialu Geniusz: Picasso

Jak możną obsadzić rachityczną i bladą Poesy w roli charakternej Gilot??? Rozumiem, że Poesy jest w pewnych kręgach modna, ale litości, pasuje do tej roli, jak pięść do oka. Taka mimoza nie miałaby nigdy szans w konkurach z Dorą Maar - zresztą odegraną tu świetnie przez Colley...

ocenił(a) serial na 7
SathyaSaiBaba

W jakich kręgach modna?

ocenił(a) serial na 4
SathyaSaiBaba

Generalnie seria o Einsteinie o wiele lepsza. Faktycznie, geniusz, czego nie można powiedzieć o Pablo, którego głównym zajęciem przynajmniej w tym film wydaje się uganianie za babami i malowanie wielkiej sztuki rozumianej głównie przez jemu podobnych. Przynajmniej do mnie przemawia. Pamiętam sceny gdy wspomniana tu Poesy robi wielkie oczy, gdy ten geniusz namalował jej autoporter, powinna raczej wybuchnąć śmiechem...
Mogliby już zrobić film o takim Gauguin, o wiele ciekawsza postać i faktycznie dobra sztuka.

ocenił(a) serial na 8
coolhanded

Seria o Einsteinie jeszcze przede mną, ale co do Picassa to nie zgodzę się że Paul Gougain był większym geniuszem. Nie oszukujmy się, sztuka Picassa jest inna, ale ona zrewolucjonizowała sztukę XX wieku. Gougain może miał ciekawe życie, ale nie miał takich wpływów i nie był tak znany jak Picasso, a w serialu jest to jednym z głównych wątków. Co do uganiania się za babami zgadzam się, za dużo bab, za mało sztuki ;)

ocenił(a) serial na 4
DominiQue_0517

Nie wiem kto był większym geniuszem, ale to, że ktoś nie osiągnął takiej sławy jeszcze go nie dyskwalifikuje :) Dla mnie zarówno sztuka jak i życie Gaugain było tak samo poruszające... Nie mogę powiedzieć tego o panu Picasso, który jest mi po prostu obojętny. Ale ja się nie znam. Polecam za to serię o Einsteinie, tu chylę czoło :)

ocenił(a) serial na 8
coolhanded

Ja również nie odbieram talentu ani temperamentu Gougainowi, osobiście cenię bardziej innych artystów aniżeli Picassa. Wszystko zależy jaki mamy stosunek do danego artysty. Dzięki za polecenie, na pewno obejrzę :)

ocenił(a) serial na 7
SathyaSaiBaba

To prawda, że rola Posey w serialu nie jest dobra! Dziewczyna jest za sztywna, za nudna!, w ogóle nie ma chemii z Banderasem!, tyle tylko, że młodsza od niego.

Ale to i tak nic w porównaniu do tego jak "położyła" rolę hrabianki Nataszy Rostowej w starym serialu "Wojna i pokój". Zgrzytałam zębami, za każdym razem, gdy się pojawiała - a że to była główna postać - to było ciężko!!!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones