PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713295}
6,5 203
oceny
6,5 10 1 203
Girlfriends' Guide to Divorce
powrót do forum serialu Girlfriends' Guide to Divorce

Naprawdę nikt nie ogląda tego serialu?

ocenił(a) serial na 6
daner5

Ja oglądam :)

daner5

Po tym jak Lisa Edelstein odeszła z House'a przed ostatnim sezonem bo chciala więcej kasy, a potem i tak za mniejsze stawki świeciła starym tyłkiem w innych serialach, to straciłem do niej cały szacunek i znielubiłem ją.

8azyl1szek

W sumie racja, a po jakichś 4-5 odcinkach i tak nie zdzierżyłam tego serialu

daner5

To co się czepiasz? :) Ja na razie pilota widziałem. No ale jak już napisałem - aktorka mnie wkurza bo popsuła zakończenie House MD.

8azyl1szek

A bo taka jestem czepialska...

daner5

Sorry, ale gdy widzę, że kręcili go w Kanadzie to od razu odechciewa mi się oglądać ;-\

Somepolishgay

Czemu masz takie odczucia w stosunku do Kanady? Serial może być, w sumie przewijam poboczne wątki bo powinnam pisać teraz inżynierkę, ale jako niepoprawna romantyczka musiałam się przekonać z kim główna bohaterka ułoży sobie życie. To co zrobiła w pierwszym odcinku drugiego sezonu bardzo mnie odrzuciło ale jak znowu będę się "nudziła" pewnie wrócę do serialu :)

Somepolishgay

nawet nie masz pojęcia ile seriali ma w swoim dorobku Kanada jako kooproducent. Przykłądowo CTV mniejszościowym producentem jest w bardzo wielu serialach. Stacja wspólprawocała np. przy takich serialacj jak: CSI, NCIS,

rafiq11

Sorry, teraz już tak nie uważam :) Plus rafiq11 to, że Kanada współpracowała przy NCIS to dla mnie żaden argument ;)

daner5

Ja chciałam zacząć oglądać ale nie mogę znaleźć po polsku :(

Karolinaa04

na c.h.o.m.i.k.u. jest z napisami

Karolinaa04

Znalazłaś ... ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones