PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494916}

Glee

7,3 46 174
oceny
7,3 10 1 46174
6,7 7
ocen krytyków
Glee
powrót do forum serialu Glee

Pytanie o 6 sezon

ocenił(a) serial na 7

Tak sie zastanawiam czy na koniec 6 sezonu bohaterowie maja az po 30 lat? Doszlam do takiego wniosku poniewaz po scenie gdzie nd wygralo zawody mamy przeskok czasowy i jest napisane "5 lat pozniej" i nastepnie jest scena z Kurtem i Blainem w tym szpitalu dla dzieci wtedy maja po 25 lat po tym przeskoku a nastepny przeskok mamy wtedy kiedy wszyscy sie zjawiaja zeby obejrzec ceremonie wreczenia tony znow jest 5 lat pozniej... Musze przyznac ze wczesniej zbyt dokladnie nie ogladalam tego sezonu i myslalam ze oni maja tam po 25 lat a nie 30 ale kolezanka przywiozla mi z Anglii plyte i wlasnie to rzucilo mi sie w oczy.. Nie wiem czy mam racje?

ocenił(a) serial na 8
alunia_kiss

nie. Mają po 25 lat. W odcinku przeskoki są praktycznie co chwile, by pokazać losy bohaterów w 2020 roku. było coś o Merc, o Rachel, Klaine, no i na końcu piosenka całej paczki. Na pewno nie był to rok 2025.

ocenił(a) serial na 7
buuu022

Ok dzieki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie ale odnośnie 5 sezonu. Sezon 5 oglądałam sporadycznie dlatego zastanawia mnie jedna rzecz. Chodzi mi o Santane, co się z nią stało? Pod koniec sezonu ona już nie mieszkała z Kurtem i Rachel? Kiedy sie wprowadziła i dlaczego? Brittany wyjechała z Mercedes w trasę a co z Santana?

użytkownik usunięty
alunia_kiss

Po 5x13 Santana i Brittany wyjechały na Lesbos.
Santana wraca do NY w 5x17.
Brittany przyjeżdża do NY w 5x20. Santany jednak nie ma w 5x20, bo jest w Iowa na planie reklamy Yeast-I-Stat.

ocenił(a) serial na 7

Dzięki. A czy Rachel i Finn byli razem po 3 sezonie? wiem że Finn przyjechał do NY ale on i Rachel chyba zerwali? a przed śmiercią Finna nie byli już parą?

użytkownik usunięty
alunia_kiss

http://glee.wikia.com/wiki/Finchel

ocenił(a) serial na 7
alunia_kiss

Wie ktoś może czemu podczas wykonywania piosenki " I lived" wszyscy byli ubrani na biało lub czerwono? czy to miało coś oznaczać?

ocenił(a) serial na 5
alunia_kiss

Co najwyżej może to być swego rodzaju nawiązanie do ich pierwszych strojów scenicznych - gdy wykonywali Don's stop believin' w pilocie serialu.

ocenił(a) serial na 8
Amadzia

Biały i czerwony to barwy szkoły, a stroje w finałowej scenie to swego rodzaju podkreślenie przynależności i powiązania z liceum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones