Glee
powrót do forum 3 sezonu

Myślę, że taki temat się przyda, ponieważ niektórzy lubią wiedzieć wszystko do przodu:D Poza tym, jak na razie, spoilerujemy i bałaganimy w innych tematach...

Więc ja zacznę... :)

Odc.7 - I Kissed A Girl (29.11.br.) - skupiał się będzie na Santanie i jej coming oucie.
Brittany zostanie przewodniczącą szkoły.
Kurt i Blaine mają zaśpiewać piosenkę P!nk - F*cking Perfect.

Odc.8 - Hold On To Sixteen (6.12.br.) - głównym wątkiem będą zawody okręgowe.
W tym odcinku powróci Sam Evans.
Pojawi się Harmony (Lindsay Pearce) wraz ze swoim chórem.
Powróci Sebastian.
Prawdopodobne piosenki ND - ABC (The Jackson Five), Control (Janet Jackson) i Man In The Mirror (Michael Jackson)
Rachel będzie zawieszona i nie będzie brała udziału w występie ND. Będzie na widowni.
Wątek konfliktu Mike'a z ojcem będzie miał swój ciąg dalszy.

Oczywiście spoilery mogą się nie sprawdzić, nie gwarantuję, że są na 100% pewne. Ale są bardzo prawdopodobne :)

NeutralGin

a możesz podać stronkę na której znalazłaś to info ? :)

klaudusia1516

Jasne, masz :
http://glee.wikia.com/wiki/Glee_TV_Show_Wiki
:)

NeutralGin

dzięki :)

ocenił(a) serial na 8
NeutralGin

No nie, a ja tak chciałam, żeby Kurt wygrał ;/ Bądźmy szczerzy, z Brittany będzie beznadziejna i nijaka przewodnicząca.No ale Sam come back! Super :D

NeutralGin

Odc.9 - Extraordinary Merry Christmas (13.12.br.)
Ktoś będzie robić zakupy w sklepie z biżuterią (zakładam, że to Will bd kupował Emmie pierścionek)
Brittany, Mercedes i Santana są z powrotem w Nowych Kierunkach.
Piosenki:
* Blue Christmas (Elvis Presley) - Rory
* Extraordinary Merry Christmas (piosenka oryginalna) - Rachel i Blaine
* Let It Snow (Vaughn Monroe) - Kurt i Blaine
* All I Want For Christmas Is You (Mariah Carey) - Mercedes
* River (Joni Mitchell) - Rachel - genialnie jej wyszła ta piosenka<3 - http://www.youtube.com/watch?v=D4eB7r1AvUI

NeutralGin

Odc.8 - Hold On To Sixteen (6.12.br.) - dalsze spoilery:
Blaine i Sam się pokłócą, prawie dojdzie do bójki...
Z kolei Finn i Blaine 'pogodzą się' i będą chcieli połączyć siły, aby wygrać zawody okręgowe
Tina odwiedzi ojca Mike'a w biurze i będzie próbować przekonać go, by zaakceptował marzenia syna
Ojciec Mike'a pojawi się na okręgowych
Sam będzie chciał odzyskać Mercedes
Quinn będzie chciała ujawnić, że Shelby sypia z Puckiem.

ocenił(a) serial na 9
NeutralGin

Odcinek 8;D
-Rachel offers to give Quinn vocal lessons to help New Directions win against the Troubletones.
-Quinn tells Rachel that she’s going to get Shelby fired; she knows Puck and Shelby slept together.
-Rachel feels bad for Quinn and Shelby, and tells Quinn to let go of her ridiculous plot.
-Rachel tries to stop Quinn from outing Shelby right before the competition.
-Rachel’s suspension is over the day after sectionals. Quinn’s there, waiting for Rachel after she leaves Figgins’ office. Quinn says that she’s not going to tell on Shelby, since it isn’t in Beth’s best interest. Quinn is grateful for Rachel’s insight, and they regard one another as friends.
FABERRY:DD mam nadzieje;)

ocenił(a) serial na 10
Bisexidryna

W odcinku świątecznym Extraordinary Merry Christmas
Pojawi się Chewbacca, który jest postacią z Star Wars. ;)

ocenił(a) serial na 10
kololok

A na nowy rok, w odcinku 10 ''The Proposal'' pojawi się nowa postać z Indii, prawdopodobnie dziewczyna, która specjalizuje się w tańcu i muzyce Bollywood, będzie miała jakiś związek z Brittany i Kurtem.
W tym odcinku Burt wygra wybory z Sue i Sue zacznie pomagać bezdomnym.

ocenił(a) serial na 10
kololok

Jeszcze się dowiedziałem, że jeden ze zwycięzcó The Glee Project, Samuel pojawi się w 10 lub 11 odcinku i będzie kuzynek Puck'a.

Bisexidryna

Ja właśnie bardziej czekam na odc.8 (bo 7 jakoś mnie nie rusza)... Właśnie m.in. z powodu Faberry i oczywiście piosenek na okręgowych&lt;3 I naprawdę mam nadzieję, że doprowadzą Quinn do porządku.

Kolejny spoiler:
W odc.9 Rory ma dostać jakiś konkretny wątek na cały odcinek (yay!) &lt;3
Chewbacca będzie miał jakiś związek z Artie'm... I jego snem o Gwiezdnych Wojnach (?) -> http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20111118234523/glee/images/thumb/2/2e/Tumb lr_luvqzddvrX1qjb4w1o1_500.jpg/399px-Tumblr_luvqzddvrX1qjb4w1o1_500.jpg

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

ja też bardziej czekam na 8 odc., w 7 interesuje mnie tylko Klaine duet, zawsze najbardziej podobają mi się odcinki o zawodach, a teraz jeszcze robią składankę MJ'a i coś czuję że będzie niesamowity występ, no i wraca Sebastian i podobno mają sobie powiedzieć z Kurtem co o sobie myślą no i będzie Lindsay/Harmony i będzie śpiewać piosenkę z Evity, już nie mogę się doczekać!
A jeśli chodzi o wątek Rorego to ma dotyczyć jego tęsknoty za rodziną i też bardzo się cieszę, że będzie coś więcej o Rorym, bo jest przeuroczy, a na razie poza 4 odc, to robił za tło

ocenił(a) serial na 9
gwiazdka123_2

Piosenki z 8 odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=9jHSgkFKtig Man in the mirror
http://www.youtube.com/watch?v=LGrfvoVy9F0&feature=related We are young
http://www.youtube.com/watch?v=VHqy0-mVvh8&feature=related ABC
http://www.youtube.com/watch?v=lIMgutgz5sI&feature=related Control
http://www.youtube.com/watch?v=X3csd_1l03s&feature=related Survivor / I will survive

ND- back on Top bitches!! Kocham "We are young" i "Man in the mirror".

NeutralGin

Odc.10 - The Proposal (17.01.2012)
Will i Emma się zaręczą.
Sam dołączy do szkolnej drużyny pływania synchronicznego , w związku z tym pojawią się nowe postacie:
- trenerka Roz Washington (kobieta w wieku ok.30-40 lat)
- członkowie drużyny: Webber (opisana jako kujonowata dziewczyna), Charles (przystojny Afroamerykanin) i Vinny (kujonowaty chłopak)

ocenił(a) serial na 7
NeutralGin

A wiadomo czemu Brittany wróci do ND? SAMA? ;c

noirepelote

Nie wróci sama :) Wrócą wszystkie trzy - Britt, San i Mercedes. I nie wiadomo jeszcze dlaczego wrócą.

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

Pewnie dlatego że troubletons przegrają na sectionals. Myślałam że na pkt. FABERRY mają hopla tylko amerykańskie lesbijki, ale widze że polska nie pozostaje w tyle xD

NeutralGin

Kim jest Harmony? Była już wcześniej w serialu ?

NeutralGin

Odc. 11 - Michael Jackson Tribute Episode (24.01.2012)
* będzie to dwugodzinny odcinek
* w planach jest 12 piosenek Michaela Jacksona

ocenił(a) serial na 8
NeutralGin

AAAAle super:)

czabels

dwugodzinny odcinek glee??
ME GUSTA!

ocenił(a) serial na 10
aqua_92

tak! i powracają Warblersi(YAY!), chyba będą zawody i potwierdzone piosenki to:

Bad – New Directions kontra The Warblers
Smooth Criminal – Santana &amp; Sebastian (omg,omg,omg!!!potrzebuję tego przesłuchać, NOW!!!)
Wanna Be Startin’ Somethin’ – Blaine
I Just Can’t Stop Loving You – Finn &amp; Rachel
Never Can Say Goodbye- pierwsze solo Quinn od niepamiętnych czasów( już do przesłuchania w necie)

A jeszcze w 10 odc. Rachel i Santana będą śpiewać " we found love" rihanny, a w 12 odc będzie mash-up Artiego" Moves Like Jagger / Jumping Jack Flash" (oba utwory również już do przesłuchania)

i jeszcze to:
Niezwykła wiadomość: Królowa w Glee!

Zdobywczyni Oskara Helena Mirren podpisała kontrakt na gościnny występ w Glee. Aktorka pojawi się już w odcinku z 17 stycznia.

Jednak jest jedno ale. Brytyjską aktorkę usłyszymy, ale nie zobaczymy. Mirren będzie “wewnętrznym głosem” jednego z bohaterów – na razie nie zdradzono imienia tej postaci.

Helen dwa tygodnie temu przyszła do studia i potajemnie nagrała kilka długich i zabawnych monologów. Później odwiedziła obsadę na planie, a oni zupełnie się tego nie spodziewali – byli w olbrzymim szoku.

Jak myślicie w czyj “wewnętrzny głos” wcieli się Helen?

gwiazdka123_2

pasuje mi do Rachel, ale zobaczymy, Glee potrafi zaskoczyć.

dwugodzinny odcinek, chyba umrę ze szczęścia!!! :D
cieszy mnie odcinek z piosenkami MJ z tylooooma utworami. już samo wykonanie 'Man in the mirror' wzbudziło mój zachwyt, a co dopiero 'I just can't stop loving you' [szkoda, że nie w wersji francuskiej :(]... mam nadzieję, że zaśpiewają też 'Billy Jean' i 'You're not alone'. ;)
przesłuchałam solo Quinn i powiem jedno - nareszcie! jedna z moich ulubienic doczekała się solo. :)

'We found love' również mi się podoba, głos Santany jest świetny, zakładam jej fanclub razem z tatą. :D jest to jedna z nielicznych piosenek Rihanny, które przypadły mi do gustu. ;)))

yootsuu

dwugodzinny pewnie jak Born this way, z 75 minutami na reklamy...

ocenił(a) serial na 10
Kelia

jeśli chodzi o born this way to miał 90 minut,a w rzeczywistości ok. 56 min plus ok 34 min reklam, to odcinek MJ-owy, mimo wszystko i tak będzie dłuższy, skoro jest zapowiadany jako 2-godzinny, pewnie będzie trwał ok. półtorej godziny, ja tam się cieszę z każdej dodatkowej minuty, chociaż jak ogląda się na żywo tak jak ja, to można zwariować przez te reklamy, serio... i ma być podobno 11 piosenek YAY!

kolejne spojlery piosenkowe do tego odcinka (prawdopodobnie):

In The Closet by Michael Jackson. Sung by Brittany and Santana

We Are The World by Michael Jackson. Sung by New Directions and Dalton Academy Warblers

Black And White by Michael Jackson. Sung by Puck

Ghost / Monster by Michael Jackson / Michael Jackson Ft. 50 Cent. Sung By New Directions.

Beat It / Billy Jean by Michael Jackson / Michael Jackson. Sung By Dalton Academy Warblers

The Way You Make Me Feel by Michael Jackson. Sung by Kurt

Don’t Stop ‘Til You Get Enough by Michael Jackson. Sung By Artie

gwiazdka123_2

okej, oficjalnie umieram z ciekawości - 'We are the world' i 'Black or white' to za dużo na moje nerwy :D w dodatku duet ND i Warblersów...!

użytkownik usunięty
gwiazdka123_2

Znając życie wytną kawałek Santany i Britt :D

gwiazdka123_2

Mnie ciekawi w jakich okolicznościach Sebastian i Santana mają razem zaśpiewać. Czyżby był to element tego konkursu co ma mieć miejsce w najbliższym odcinku czy spontanicznie. Swoją drogą bardzo ciekawe.

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

- Wanna Be Startin’ Somethin’ – Blaine
- Bad – New Directions & Warblers
- I Just Can’t Stop Loving You – Finn & Rachel
- Smooth Criminal – Santana & Sebastian
- Never Can Say Goodbye – Quinn
- In The Closet – Brittany & Santana
- We Are The World – New Directions & Warblers
- Black And White – Puck
- Ghost / Monster – New Directions
- Beat It / Billy Jean – Warblers
- The Way You Make Me Feel – Kurt
- Don’t Stop ‘Til You Get Enough – Artie
uaktualnienie listy

raven46

Mam nadzieję, że to info jest jak najbardziej prawdziwe , w końcu bd solo dla Kurta. I to naprawdę świetne :)

Nie wiem , czy było to już pisane, ale w odc.11 zobaczymy dom Blaine'a :) Już sobie wyobrażam te wszystkie antyki i perskie dywany...

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

potwierdzone piosenki z odc Michael
Wanna be startin' something - Blaine
Bad - New Direction
I just can't stop loving you - Rachel & Finn
Smooth criminal - Santana & Sebastian
Never can say goodbye - Quinn
Ben - Kurt with Rachel & Finn
Human nature/Nature boy - Sam & Mercedes
Black or White - ?
liczę, że jeszcze kilka piosenek z wcześniejszej listy potwierdzi się. prawdopodobnie najbardziej zależy mi na the way you make me feel, bo uwielbiam kurta oraz ghost/monster, bo to jedne z najświeższych piosenek. podobno artie jeszcze niemal jest pewny. natomiast duet Santana & Brittany ma być wyłącznie plotką
solo quinn już można posłuchać
http://www.youtube.com/watch?v=6WXVPgtfkek

ocenił(a) serial na 10
raven46

nowe info odnośnie muzyki z odc Michael
Bad - New Direction & Warblers
Black or White - Artie, Kurt, Rachel, Mercedes & Santana
Scream - Artie & Mike
i jeszcze jedną piosenkę zaśpiewa Sebastian & Warblers. na razie nie znam tytułu
podobno drugi raz zatańczy dla nas artie

ocenił(a) serial na 10
raven46

Rock With You- piosenka Sebastiana

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

nawet domyślam się kto będzie adresatem tego wyznania Sebastiana

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

właśnie przeczytałem na amerykańskim forum gleekowym, że z dwóch godzin zrobiła się jedna godzina. mam nadzieję, że to jedynie pogłoska. zważywszy na ilość piosenek oraz zawartych wątków w odc potrzebny jest dodatkowy czas antenowy, żeby nie przeskoczyć po łebkach nad wszystkim. to byłaby tragedia.
dodatkowo zmieniono emisje odc. o tydzień póżniej. także po 10, który będzie 17 stycznia znowu czekają nas 2 tygodnie przerwy do 31 stycznia

ocenił(a) serial na 9
gwiazdka123_2

oaaaaaa.... zejde tam :D :P

ocenił(a) serial na 10
NeutralGin

w 12 odc ma pojawić się Ricky Martin jako najseksowniejszy nauczyciel hiszpańskiego w Ohio. podobno będzie śpiewał sexy and i know it razem z ND

ocenił(a) serial na 10
raven46

piosenki z 10 odc:

Episode 3x10, titled ‘Yes/No’:
Setlist:
‘Summer Nights’ - Sam, Mercedes and the ND(też już dostępne, swoją drogą świetne)
‘We Found Love’ - Santana and Rachel
‘Moves Like Jagger/Jumpin’ Jack Flash’ mashup - The Boys from ND
‘Without You - Rachel
‘Hopelessly Devoted to You - Quinn
‘Skyscraper’ - Santana (RUMORED, not confirmed)


SPOILERY
Quinn and Rory may be each other’s dates in the St. Valentine episode.
Blaine may contemplate returning to Dalton; it is rumored that he and Sebastian will share a kiss and may have a duet in an upcoming episode.
Santana will have duets with Brittany, Rory, and Tina.
Kurt and Blaine will take a break from each other, but only for a rumored two episodes.
Finn will contemplate joining the Army.
Sam and Mercedes have a ‘beautiful’ moment with each other.
Title of 3x13 will be ‘Latin Blood’ and guest stars will include Ricky Martin, Gloria Estefan, and Pitbull.
‘Edge of Glory/Superbass’ mashup may be sung by Brittany, Santana, and Quinn, or a combination of those three.
Sue asks Quinn for advice on maternity leave.
Sebastian will be shown as the new leader of the Warblers in the MJ episode.
Santana’s mom, played by Gloria Estefan, will accept Santana’s sexuality and attempt to convenince ‘Abuelita’ to do the same.
It is RUMORED that Dave Karofsky may be back for a couple of episodes.
More solos for Quinn, Tina, and Rory; less for Finn, Rachel, and Kurt.
RUMORED that ND will win Nationals and go even farther.

Między innymi :
- Blaine rozważa powrót do Dalton
- pocałunek i duet Blaine/Sebastian
- Kurt i Blaine zerwą, ale tylko na 2 odcinki
- powrót karofsky'iego
- randka Quinn i Rorego w walentynki

nie wiem na ile to prawda, nie są to potwierdzone spoilery, ale mam nadzieję że to się spełni bo to by znaczyło, że moje Seblaineowe marzenia się spełnią!

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

aktualna lista piosenek z 10 odc. i chyba już prawdziwa

The 5th Dimension – Wedding Bell Blues (Emma z Beiste i Sue)
David Guetta feat. Usher – Without You (Rachel)
Grease – Summer Nights (Sam & Mercedes z pomocą ND)
Rihanna – We Found Love (Santana & Rachel)
Johnny Cash – The First Time Ever I Saw Your Face (prawdopodobnie dziewczyny z ND)

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

spoilery odnoszące się do reszty sezonu. brzmi zachęcająco. zerwanie klaine jak najbardziej realne, ale w końcu muszą do siebie wrócić. fani nie pozwoliliby na inne rozwiązanie. przypominam sobie scenę z odc 5, kiedy blaine poznał właśnie sebastiana. sebastian odszedł, a my widzieliśmy twarz blaine. nie dało się ukryć, że był zaintrygowany sebastianem. chyba tak należy odczytywać jego minę. może to trochę dziwne, ale mam nadzieję, że rozstanie klaine będzie bardzo dramatyczne i smutne, niemal rozdzierajace serce. i chciałbym, żeby to blaine rzucił kurta, bo wówczas mógłby zaspiewać piosenkę, którą sobie wymarzyłem na ich rozstanie ''end of the world''
http://www.youtube.com/watch?v=BweCXILNe28

ocenił(a) serial na 10
raven46

co do tej miny też tak to odebrałam, że jest zaintrygowany nim ale także jakby czuł że samą rozmową z Sebastianem w jakiś tam sposób zdradził Kurta

"może to trochę dziwne, ale mam nadzieję, że rozstanie klaine będzie bardzo dramatyczne i smutne, niemal rozdzierajace serce"

Zgadzam się całkowicie z Tobą, Klaine do tej pory było bardzo ideale i słodkie aż do bólu, a tak nie może być wiecznie, dlatego chcę zobaczyć dramat, już widzę jak się na siebie wydzierają, latają talerze (hmm, dobra bez przesady) i do tego genialna gra aktorska Chrisa i Darrena, potem mam nadzieję na małe Seblaine, a potem niech z powrotem będzie Klaine już na wieczośc. A poza tym Ci co się martwią rozstaniem Klaine niech pamiętają, że po porządnej kłótni będą się odpowiednio godzić i przepraszać:) haha

"i chciałbym, żeby to blaine rzucił kurta, "

a ja odwrotnie, bo czuję że wtedy Blaine zostałby znienawidzony przez fandom, bo z tego co wiem to większość osób shipujących klaine woli Kurta, a poza tym czuję jakoś, że to właśnie Kurt rzuci Blaine'a, jakoś tak bardziej mi to do niego pasuje, no nie wiem zobaczymy, jeśli to się w ogóle stanie. A tak w ogóle to chyba jestem jakaś dziwna, bo jak zobaczyłam spoiler o rozstaniu, to się ucieszyłam, bez kitu coś chyba ze mną nie tak, bo Klaine to przecież moje OTP

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

Słyszeliście już o tym, że w odcinku z piosenkami MJ Blaine się coś stanie z winy Sebastiana? : O
A ja nie chcę żeby Klaine zerwało, nawet na 2 odcinki, no.

gwiazdka123_2

I pewnie nieobecność Blaine'a w odcinku z Ricky'im Martinem będzie usprawiedliwiona zerwaniem (lub chwilowymi przenosinami do Dalton), to by miało sens.
Mam nadzieję, że ich zerwanie nie będzie na zasadzie pocałunkowa "zdrada" -> zerwanie, bo takie coś było już pomiędzy Finnem i Rachel i w ich przypadku było jednak trochę naciągane.

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

może być tak, że rzeczywiście kurt zostawi blaine'a, na zasadzie, że zauważy, że pomiędzy nim i sebastianem coś tam się dzieje, iskrzy itd, więc stwierdzi, że nie będzie im wchodził w drogę, uprzedzi to co nieuniknione, czyli zerwanie ze strony blaine'a. w sumie nie jest to najgorsze rozwiązanie, przecież wówczas także będzie mógł zaspiewać ''moją'' piosenkę.
ale z ostatnich odc można wywnioskować, że bez walki się nie obędzie. kurt raczej nie będzie stał z boku i patrzył, jak mu sebastian odbija chłopaka. w necie pojawił się filmik, na którym chris colfer ćwiczy jakieś uderzenia i kopnięcia. od razu pojawiły się głosy, że ma to związek z przygotowaniami do wspólnej sceny z sebastianem. chociaż wiele głosów było oburzonych, że przemoc fizyczna nie jest w stylu kurta.

raven46

Człowiek zazdrosny może posunąć się daleko, szczególnie jeśli to zazdrość uzasadniona, a w przypadku tak nachalnego podbijania do Blaine'a przez S. jak najbardziej. Ale rzeczywiście, Kurt uderzający S. z sierpowego, albo nawet wymierzający kopniaka, rysuje się w mojej wyobraźni trochę groteskowo.

ocenił(a) serial na 9
gwiazdka123_2

"A poza tym Ci co się martwią rozstaniem Klaine niech pamiętają, że po porządnej kłótni będą się odpowiednio godzić i przepraszać:)" lubię to XD hahahaah

ocenił(a) serial na 10
gwiazdka123_2

We found love, po prostu piękne <333 Co prawda trochę za dużo komputera w głosie Santany, ale Rachel nadrabia :D

użytkownik usunięty
NeutralGin

Wiem, ze nie na temat ale nie dziwi was, ze nie ma zadnej kontynuacji co do wątku Rachel & Finn ? Bo chyba nie są razem a momentami wygląda jakby byli.

ocenił(a) serial na 10

oczywiście, że rachel i finn są razem. nie wiem skąd pomysł, że jest inaczej

użytkownik usunięty
raven46

No tez tak myślę ale nie caluja sie, nie trzymaja za rece ani nic wiec juz sama nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones