Glee
powrót do forum 4 sezonu

Czy tylko ja mam tak, że na odcinki 4 sezonu już nie czekam tak jak na 1-3? Jakoś nowa obsada mi nie podchodzi, takie wszystko... nijakie? W sumie dużo wątków jest powtarzanych tylko pozamieniani są aktorzy. I ta irytująca Marley... Szkoda że nie da zresetować się umysłu i nie pamiętać odcinków by móc obejrzeć wszystko jeszcze raz :D

luke9471231941

Ja mam podobnie. Denerwuje mnie ta Marley i Kitty. Zdecydowanie tęsknię za starym zespołem i jak to wszystko wyglądało w 3 sezonie. :D A najbardziej brakuje mi Santany i Quinn. :)

klaudia041

A o Kitty, klonie Quinn to nawet nie będę wspominać ;) Jedyną nowością pozytywną w 4 sezonie jest Wade "Unique" Adams.

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

Mi tak samo brakuje starej ekipy.I to bardzo! Nie sądziłam że aż tak.Może te nowe postacie mnie aż tak nie irytują czy denerwują bo trzeba zrozumieć że połowa ND skończyła już szkołę i musięli jakoś to wypełnić,ale bez przesady. Marley również mnie denerwuję,Kitty nie lubiłam na początku jak ją pokazali,ale jakos teraz to mi ona pasuje i nie powiedziałabym,że to klon Quinn.Jak dla mnie wcale nim nie jest.I ja jakoś tam ja lubię.
O Ryderze też jakoś tak cicho,Jake jest fajny i ta relacja braci Puckerman też mi sie podoba.
Ale to jednak nie to samo!Jak Darren powiedział w jednym z wywiadów(już nie pamiętam gdzie) że 4 sezon Glee to kompletnie inne show.I to prawda jest.
Nie wiem,mam tak samo.Uwielbiam Glee i oczywiście oglądam,ale co ze "starymi"?;) Tęsknię za nimi i tym co było.Tymi wątkami,problemami,jednak to już przeszło.Pewnie coś zostało,ale zupełnie nie to.
Ja chcę Santanę!!!!! :)

plistek43

Jak pojawiają się w odcinkach "gościnnych" Ci "starzy" to aż się pucha sama cieszy :D Ogólnie to nie wiem czy oglądaliście The Glee Project, ale Ryder nie powinien wygrać, było wiele ciekawszych postaci niż on. Wracając do Kitty to wybacz, ale jest to klon Quinn :D Taka sama zła, władcza i podstępna jak Quinn z sezonu 1. Walka Marley i Kitty o Blake'a = Rachel i Quinn o Finn'a., zapewne pod koniec tego albo następnego sezonu Kitty będzie cudowna, słodka do bólu. Nie brzmi znajomo? ;)

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

Oj tam wez! Quinn nie była aż taka zła przecież:) Dla mnie nie była podstępna i w ogóle,alee...Za to Kitty taka mi się podoba:)Na początku nie,ale teraz jak najbardziej :D Polubiłam ją po Gleese. Może nie jakoś szczególnie.
Ja oglądałam Glee Project no i może nie powinien wygrać,bo po pierwsze już wiedziałam,że zagra jakiegoś sportowca,po drugie już byli i są tacy chłopacy jak on.Nie wiem czy powinien wygrać,ale jednak z finału to byłam za nim.Nie podobały mi sie te osoby które były w finale,ale co zrobić?:) Wygrał i tyle.
A i jeszcze coś mi nie gra.Od zawsze niespecjalnie przepadałam za Rachel i nie widzi mi się to co sie teraz z nią dzieje.Jak wygląda,jak się zachowuje itp.Zupełnie inna osoba.Nie mówie,że to zle bo na pewno jej służy.Ale czy tak szybko mozna się zmienić?Wygląd,sposób bycia?Dla mnie jest jej za dużo i to czuję już od 1 sezonu.I mam nadzieję,że nie będzie z Fnnnem bo jak dla mnie to teraz ten zwiazek byłby porażką.Kiedyś jak cię mogę,ale teraz nie:) Dla Finna mogliby kogoś załatwić.

plistek43

Akurat wygląd zewnętrzny Rachel jak najbardziej na +, nie ma już tych dziwnych sweterków, spódniczek. Teraz jest taka ahhh :D Mnie osobiście bawi zmiana Finna w Will'a :D A TGP powinna wygrać Nellie Veitenheimer, przecudowny głos miała i wyglądała też całkiem całkiem, ale z tego co wiem, to radzi sobie całkiem nieźle i bez Glee ;)

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

Nom Nelly fajna była.Ale jak dla mnie to Michael był świetny,ogólnie przecudowny:) Bardziej mi się GP1 podobał.
Się zgadzam,że wygląd Rachel jest godny.Ale żeby aż tak szybko?Ogólnie za szybko i aż nierealne :D
Działa mi momentami na nerwy.
Finn jjako Will zabawny owszem.Ale to jest taki jak dla mnie...słodkie.Mi się podoba:) Można zobaczyć,że Finn to zupełnie ktoś inny,mu to służy i ja go bardziej polubiłam.

plistek43

http://www.youtube.com/watch?v=cIs4BFqq7X8
http://www.youtube.com/watch?v=PJah04s351w

ocenił(a) serial na 8
klaudia041

ahhhhahaa nom młamammdkjnvzhf to specjalnie dla mnie?oooooohhh dziękuję<3!
oglądałam to już,uwielbiam ją i Santanę i Nayę kocham wprost<3 :) Mój ulubiony bohater Glee,potem Blaine oczywiście.Go także kocham<3 hihih

plistek43

Hehehe. ;D Ja to wczoraj dopiero obejrzałam i tęsknię za tym . :D Piosenki wykonane przez Santanę i Blaina także są najlepsze. : ] Ale fajnie, że teraz Mike trochę śpiewa. Bardzo go polubiłam w połowie 3 sezonu. A i tak, Naya jest super. :)

ocenił(a) serial na 8
klaudia041

Naya jest genialna:)
Nie wiem czy oglądał ktoś po angielsku wprawdzie,bo jak inaczej :) ale idzie zrozumieć.
http://www.youtube.com/watch?v=WOmpBk1Re0o
A Darren to najpiękniejszy człowiek na świecie jak dla mnie.I nie mówię tu wyłącznie o wyglądzie zewnętrznym.
http://www.youtube.com/watch?v=k7hrC8gtF9U
http://www.youtube.com/watch?v=HGw95BOEIXI

ocenił(a) serial na 8
plistek43

A ja chcę QUINNTANĘ!!! :P :)

ocenił(a) serial na 8
elvis55

haha ja też :p

elvis55

Widzę większość tęskni najbardziej za Santaną :D Fakt, ona miała dobre wstawki często i cudownie też się na nią patrzy :)

luke9471231941

Dokładnie. :D

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

Ja jak najbardziej tęsknię,a jestem dziewczyną<3 haahha ahhhhh Santana!
A to proszę jakie cudo znalazłam,szkoda że nieistniejącego filmu.Ja bym na pewno obejrzała.
http://www.youtube.com/watch?v=J-xlhlOJuro

plistek43

Nawet nie wiedziałam, że miał być jakiś film. Z chęcią też bym sobie go obejrzała, ale czy większość z tego trailera to nie są momenty z odcinków glee ? :D

ocenił(a) serial na 8
klaudia041

Nie nie nie:) hihi filmu takiego nie będzie;) niestety! z chęcią również bym obejrzała.To jacyś fani zrobili,ktos tam.Ale genialne byłoby takie coś.

plistek43

No no, rozumiem. ;P A wiesz może, czy sezon 4 jest ostatni, czy będzie kolejny ? Mam nadzięję, że tak, ale nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat. :D

ocenił(a) serial na 8
klaudia041

Nie mam pojęcia czy ostatni będzie.Znalazłam cos takiego z czego wynika,że Glee powróci z sezonem 5.
http://www.tumblr.com/tagged/glee%20season%205

plistek43

mhm. To dobrze się składa tylko szkoda, że trzeba czekać tydzień na nowy odcinek. ;) Chyba muszę znaleźć sobie nowy serial, bo na wszystkie, które obecnie oglądam muszę czekać. ;D

klaudia041

Podobno Morrison ma podpisany kontrakt na 6 sezonów, takze 4 nie będzie ostatnim. Po za tym, glee ma bardzo dobrą oglądalność i by zrobili głupotę gdyby go zdjęli z anteny :p A jak nie macie co oglądać to jeżeli chodzi o musicale moge polecić Smash który jest genialny, nawet może i lepszy niż Glee oraz Wedding Band - ten trochę gorszy ale nawet przyjemnie się ogląda ;)

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

Jane Lynch też ma kontrakt na 6 sezonów :)

elvis55

No to nie ma co się martwić ;) Miejmy nadzieję, że przez ten czas przyzwyczaimy sie do nowej ekipy po czym znowu ją zmienią :D:D

ocenił(a) serial na 8
elvis55

To fajnie,ze Glee będie istnieć dalej.Chociaż wolałabym,żeby reszta wróciła.
O Smash słyszałam,tyle nie wiem gdzie oglądać?I są napisy? I kurcze czy się wciągać w kolejny serial?;) Dużo ich i ja też czekam na swoje bo praktycznie wszystkie,które ogladam też jak Ty Klaudia(po nicku mniemam,że to Twoje imię;)) czekam na "moje"seriale,wszystkie praktycznie pod koniec stycznia.O zgrozo! Pozostaje mi więcej czasu na uczenie do matury!Ekstra;) hehe

plistek43

Heh. W takim razie jedyne co możemy, to czekać i patrzeć na to co będzie się dalej działo w Glee. :D A Tobie życzę powodzenia w nauce do matury. Ja w tym roku będę miała dopiero egzamin gimnazjalny. :)

ocenił(a) serial na 8
klaudia041

Kurde?A gdzie ktoś w moim wieku?;) hehe
Nie dziękuję.Tobie też powodzenia życzę.Wychodzi na to,że jesteś w wieku mojego brata.Nice!;D

plistek43

Ja również nie dziękuję. A i dużo osób tutaj z tego co zauważyłam jest starszych ode mnie . :D

ocenił(a) serial na 8
klaudia041

A jeśli komuś na tą chwile brakuje Glee to polecam genialny film muzyczny(aż się nie spodziewałam lol genialny!) "Pitch Perfect"

plistek43

Pitch Perfect jest zajebisty :D Myślałem że to będzie gniot jakiś ale aż chyba 3 razy oglądałem :D a co do wieku to chyba jestesmy w tym samym o ile chodzisz do LO, bo ja technikum i jestem w 3 kl ;p A Smash to na ii tv moze cos bedzie, ale ja sciagalem sobie odcinki ;)

ocenił(a) serial na 8
luke9471231941

A no to faktycznie jest ten sam wek hehe.Ja do liceum i jak dla mnie to stanowczo za mało jeśli chodzi o mature,mało czasu na naukę.Niestety...
Ja też jestem zafascynowana tym filmem,jest niesamowity po prostu i nie mogę przestać mysleć o nim no i nie mogę przestać fascynować się Jessem.Jest obłędny<3

Właśnie o to chodzi z Kitty,że ma być wredna,racja;) Chociaż jakby nie patrzeć to pokazuje od czasu do czasu swoja dobrą strone.I jak dla mnie to ona się być może troszeczkę zmienia na lepsze.Jednak i tak chyba będzie taka "wredna".Ale ja ją o wiele bardziej polubiłam nich po pierwszym odcinku.Z tych "nowych" to ona i Jake to moi ulubieni "nowi";p

ocenił(a) serial na 8
plistek43

*wiek;)

luke9471231941

Kitty jest gorsza od Quin! Guin mimo, że była trochę wredna to dało się lubić, bo była prawdziwa - miała wady i zalety, a Kitty? Jest złem, hipokrytka, mega wredna, mszcząca się. duużo gorsza. jak narazie nie pokazali jej żadnej dobrej strony

ocenił(a) serial na 8
BlueLips

o to chodziiiiiiiii, że ona ma być wredna i nie ma mieć dobrych zalet :P !

elvis55

Kitty jest słabą postacią :P mogłaby zginąć w jakimś wypadku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones