PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115154}

Gliniarz z dżungli

The Sentinel
6,3 1 489
ocen
6,3 10 1 1489
Gliniarz z dżungli
powrót do forum serialu Gliniarz z dżungli

jeden z moich ulubionych.nigdy sie nie nudziłem, do dziś mam nadzieję, że Polsat jescze raz wyemituje ten serial:)

Vito

też bardzo go lubiłam :) był to jeden z moich ulubionych seriali!

Vito

To jest serial mojego dzieciństwa...A teraz szukam go, bo chcialabym sobie przypomniec conieco i powspominac. Jesli ktos wie, z jakich stron mozna sciągnąć odcinki Gliniarza, to prosze o odpowiedz, lub kontakt na numer gg 9233694. Pozdrawiam wszystkich! :)

arisa_88

Fajny serial a tutaj o nim cichutko na Filmwebie, szkoda...

ocenił(a) serial na 7
arisa_88

Witam,jakbyś chciała sobie go przypomnieć,to serial leci obecnie na,CBS Action ;)

użytkownik usunięty
Vito

Bardzo dawno temu go oglądałam, ale pamiętam, jaką mi sprawiał frajdę. Szkoda, że nigdzie go nie można obejrzeć, choć z drugiej strony może i dobrze? Czasami, kiedy wraca się do tego, co się oglądało dawno, dawno temu człowiek ma okazję się przekonać, jak diametralnie zmienił się mu gust...

Vito

Uwielbiałam.... nawet kochałam się w głównym bohaterze, jak byłam nastolatką :) Od tego czasu został mi sentyment do Richarda Burgiego, co pewnie wpłynęło na to, że w Desperatkach Karl był jedną z moich ulubionych postaci i do dziś nie mogę odżałowac, że twórcy go zabili... Ciekawa jestem odbioru serialu po latach, czy też mi się tak spodoba :)

fune

Ja właśnie oglądam, ściągam z chomika. Korzystam z przerwy w pracy i oglądam kilka odcinków dziennie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones