PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499087}

Gliniarze z Southland

Southland
8,1 2 558
ocen
8,1 10 1 2558
Gliniarze z Southland
powrót do forum serialu Gliniarze z Southland

Jeden z najlepszych

ocenił(a) serial na 9

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych, obok „The Wire”, seriali kryminalnych wszech czasów. Brutalny, prawdziwy, bez pomnikowych, nieskazitelnych bohaterów. Wartka akcja. Jeden z niewielu przy których prawdziwie żałuje, że nie było kontynuacji w postaci kolejnych sezonów.

Petr1983

Ja narazie 5 odcinków obejrzałem i nie jestem zachwycony . Lubie takie seriale jak the wire , The Shield i Bosch( najgorszy z tej trójki ) a Gliniarze z Southland na razie nie może się równać z tymi serialami . Mało takich wyrazistych postaci . Na plus styl kręcenia jak z the shield . Na razie nie ma głównego wątku w sezonie a tylko proceduar . 6/10 . Mówisz , że bez 'nieskazitelnych bohaterów ,,? To obejrzyj the shield ! Tam to jest dopiero . A w tym serialu na razie nuda jest ..

ocenił(a) serial na 9
michalkuc1993

Kręcenie przez operatora zdjęć z ręki uważasz na plus? Okropnie się to ogląda; oczopląsu można dostać. Badania w USA wykazały, że większość widzów nie toleruje tego rodzaju zdjęć. Każdy twórca, który używa tego sposobu strzela sobie w stopę.

ocenił(a) serial na 9
Petr1983

Pełna zgoda, jestem po całości na świeżo. Moje TOP 10 seriali na pewno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones