PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650612}

Go On

7,1 2 752
oceny
7,1 10 1 2752
Go On
powrót do forum serialu Go On

Co się stało z głosem Matthew Perry'ego??????
Co się stało z głosem Matthew Perry'ego??????
Co się stało z głosem Matthew Perry'ego??????
Co się stało z głosem Matthew Perry'ego??????

ocenił(a) serial na 7
Private_Witt

Hmm postarzał się?

galonpzw

hmmm pierwsze słyszę żeby z wiekiem zmieniała się barwa głosu nie licząc wokalistów rockowych.

Private_Witt

głównie zapijaczonych i zaćpanych wokalistów;] może faktycznie za dużo używek

Private_Witt

no to n. o

violusek

no to posłuchaj sobie głosu Ala Pacino w Ojcu Chrzestnym, a jaki ma teraz

violusek

dokladnie moja pierwsza mysl kiedy uslyszalam jak Matthew teraz mowi

ocenił(a) serial na 3
Private_Witt

a ja nie słyszę specjalnej różnicy w jego głosie, taki sam jak za czasów Przyjaciół.

yellowcrayon

hmm to nie wiem, może dawno przyjaciół nie widziałaś bo ja ostatnio oglądam, albo mi się uroiło. A tak w ogóle to z biegiem lat strasznie jest podobny do Kyle MacLachlan ( Twin Peaks, Gotowe na Wszystko) ;)

ocenił(a) serial na 3
Private_Witt

Kyle MacLachlan to Kapitan z Jak poznałem waszą matkę :D i na moje ucho on i Perry to dwa zupełnie różne głosy :)

yellowcrayon

dlaczego ludzie mają teraz takie problemy z czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że jest do niego podobny fizycznie, a nie że ma podobny głos. :)

ocenił(a) serial na 3
Private_Witt

cały czas było o głosie a nie wspomniałeś że jest podobny "fizycznie" tylko że jest "podobny", sądziłam, że cały czas chodzi o ten nieszczęsny głos :p

użytkownik usunięty
Private_Witt

Ja się zastanawiam, co się stało w jego twarzą. Nie wierzę, że tak się postarzał. Czy tylko mi się wydaje, czy w pierwszych dwóch odcinkach jest taki czerwony? Jakby przesadził z solarką...

tak czy siak, nie wiem jak dla was, ale dla mnie ten serial działa strasznie depresyjnie, a duża w tym zasługa ex Chendlera.

Private_Witt

tak czy siak, nie wiem jak na was, ale dla na mnie ten serial działa strasznie depresyjnie, a duża w tym zasługa ex Chendlera.****
trochę się wypiło;)

użytkownik usunięty
Private_Witt

Ja nie przepadam za Friends, więc nie oglądam. Nie mam prawa porównywać. W każdym razie serial okazał się super. Lubię Perrego, ale mam wrażenie, że jest najsłabszym ogniwem obsady. Może się jeszcze wyrobi :)

masz prawo nie lubić Friends;) w każdym razie Przyjaciele zawsze poprawiają mi humor, a ten serial działa raczej depresyjnie, głownie przez Perryego właśnie.

użytkownik usunięty
Private_Witt

Wiem jak to jest oglądać aktora w nowym serialu, który grał ulubioną postać w innym. Może się przyzwyczaisz :D Dla mnie na szczęście Perry to Perry, a nie Chandler :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Private_Witt

Działa depresyjnie? Chyba odwrotnie...

kubalson

Perry wygląda staro i jakby mu naprawdę umarła żona i jeszcze Ci looserzy z grupy, mnie ten klimat raczej dołuje.

Private_Witt

ma 43 lata, jak ma wyglądać?

LeiaSkywalker

Niech wygląda jak koleś, który całkiem nie dawno brał 1 milion backsów za jeden odcinek serialu;)

Private_Witt

kiedy to niby bylo i za co?:)

googaify

Było to 9 lat temu no i oczywiście za odcinek Przyjaciół tyle kasował ;)

Private_Witt

nie staro ale jakby sie zapuscil. no ale nie dba pewnie o siebie chlopak, pamietam jak chudl i tyl jeszcze za czasow Friends... mial jakies problemy. w dodatku mial opinie babiarza i imprezowicza. podobno potrafi popalic, popic i byc moze inne uzywki tez nie sa mu obce. tak mi to wyglada, ale co ja moge wiedziec. widac, ze na kobite porzadna jeszcze nie trafil;)

na mnie tez ten serial dziala depresyjnie. i tez nie moge sie przyzwyczaic do smutnego Chandlera;)

googaify

On ćpał. Był przez lata uzależniony od m.in. vicodinu (tak, tak. tego samego środka co ćpał house).
Dlatego też miał problemy z utrzymaniem stałej wagi, co było widać w Friendsach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones