PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650612}

Go On

7,1 2 752
oceny
7,1 10 1 2752
Go On
powrót do forum serialu Go On

s01e06

ocenił(a) serial na 7

jak wrazenia po odcinku? ogladacie nadal czy komus sie znudzilo? ja ogladam bo przeciez 20min to zadna strata czasu a przyjemnie mi sie spedza czas przy go on. nic nie wymagam od tego serialu, jedynie by co jakis czas sie usmiechnac i poki co sie nie zawiodlem. odcinek, smieszny (sceny z psycho przesladowca mnie rozwalaja) i w sam raz zeby sie odprezyc po ciezkim dniu. serial polecam kazdemu kto chce sie zrelaksowac albo po prostu zapelnic czas w oczekiwaniu pomiedzy odcinkami innych seriali:)

ocenił(a) serial na 6
checik1

Dla mnie serial ma swój klimat i nawet jesli nie poraża on wielkimi tekstami, jak np "Friends" to mimo wszystko z uśmiechem na ustach ogląda się kolejne odcinki czekając na następne.
Ja pozostanę przy serialu, 22 odcinki narazie zakontraktowane, liczę na utrzymanie fajnego, takiego... życiowego typu serialu.
Kreacja niewidomego w tym ocinku bardziej odkryta i bardzo dobrze, polubiłem go od czasu odcinka z koszykówką :)
Swoją drogą skoczyła im oglądalność o blisko milion w porównaniu do poprzedniego odcinka.

ocenił(a) serial na 7
Wujek92

moim zdaniem 6 odcinek był najlepszy ;)

ocenił(a) serial na 6
luczix

Ja chyba mam tam ulubiony gdzieś w granicach 2-3, ale przed nami jeszcze długa droga w wyborze najlepszego :)

ocenił(a) serial na 10
Wujek92

serial jest super, liczę na wiele sezonów! :D najbardziej podoba mi się, to że Matthew w roli Ryana przypomina wciąż Chandlera z friendsów :D

checik1

Tak trochę odkopałem temat, ale niedawno odkryłem ten serial i jestem właśnie na szóstym odcinku i tak się zastanawiam... Czy Harborville, które pokazali w jaźni Danniego nie jest przypadkiem miasteczkiem z serialu "Ghost Whisperer"? Trochę poczułem się jak w domu... Chyba, że też mam problemy ze sobą i dopiero teraz uświadomiłem sobie fakt mej ucieczki do nieistniejącego miejsca :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones