PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779244}
7,5 11 793
oceny
7,5 10 1 11793
Godless
powrót do forum serialu Godless

Wiem, że wiele osób przyczepi się do nieskomplikowanej fabuły, pewnie ktoś powie, że niektóre wątki są zbędne, ale... Na tę chwilę twierdzę, że to najlepsze to co widziałem w 2017 roku, bo cała historia jest niesamowicie wciągająca. Oglądając to całkowicie odpływałem i zapominałem o realnym świecie - przy mało którym filmie/serialu tak miałem. Całkowicie mnie to wszystko pochłonęło.

Każdy z bohaterów był ciekawy, nie było postaci irytujących czy głupich i naprawdę się czuło, że za każdą osobą stoi autentyczna historia.
Coś niesamowitego. Szkoda, że nie będzie żadnej kontynuacji - choć rozumiem, że to było planowane od początku.


ocenił(a) serial na 9
evuzo

pełna zgoda, serial mięsisty, prawdziwy, nie czarno-biały. Genialny!

ocenił(a) serial na 5
evuzo

No i właśnie dlatego Panie i Panowie, nigdy nie można ufać ocenom na Filmwebie, bo zawsze się znajdzie jakiś ****** który wystawi 10/10, bo czemu nie.

ocenił(a) serial na 10
Drusix

Tak samo jak znajdzie sie ktoś kto nie doceni i wystawi 5

ocenił(a) serial na 5
ostry119

Czego nie doceni?! Ten serial to jedna wielka porażka.

ocenił(a) serial na 8
Drusix

Porażka, to twoja opinia na temat serialu, a sam serial bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 9
Drusix

Bardziej chodzi o to, że widzisz ocenę i dajesz 1 jeśli chcesz ją zaniżyć, i dajesz 10 jeśli chcesz podnieść ocenę. Dawanie temu serialowi 7 czy 8 nie daje żadnej zmiany. Jak dla mnie (wbrew braku logiki w batalii ostatniego odcinka), jest to jeden z najlepszych westernów jakie widziałem. Wciągnęło mnie strasznie i obejrzałem w 2 wieczory.

ocenił(a) serial na 5
Timoszeusz

To współczuje ci bardzo, jeśli według ciebie to był jeden z lepszych westernów.

evuzo

Raczej niewiele jest westernów o skomplikowanej fabule. Może w tym ich siła . Wiemy czego się spodziewać . Ja jestem raczej miłośnikiem tego gatunku w przeciwieństwie do mojej żony. Podobnie gdy siadamy do seansu zaliczanego do kina klasy b nie spodziewamy się fajerwerków w grze aktorskiej, fabule, scenariuszu, itp,itd . Choć można czasami wyłuskać jakąś perełkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones