PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628676}

The Princess' Man

Gong-joo-eui Nam-ja
8,0 176
ocen
8,0 10 1 176
Gong joo eui Nam ja
powrót do forum serialu Gong-joo-eui Nam-ja

Bardzo lubię filmy i seriale kostiumowe (historyczne), dlatego ostatnio rzuciłam się na ogladanie
sageuk-ów. Pierwsze 6 odcinków tej dramy myslałam, że się nie wkręcę, jednak od 7 odcinka
naprawdę serial nabiera tempa, metamorfoza Seung-Yoo Kim zrobiła na mnie poytywne wrażenie.
Ach jak lubię te długie włosy! Sceny walki o wiele bardziej podobły mi się w “Warrior Baek Dong
Soo”, jednak fakt, że jest to historia oparta głownie na uczuciach bohaterów to wybaczam,
ponieważ były bardzo dobrze przedstawione. Ma u mnie 8 pkt, …Su-hyeon Hong naprawdę
prześliczna! Nie podobał mi się sztywny Myeon Sin,

Mizuki86

Ogólnie lubię filmy historyczne wszelakiej maści, ale era Joseon totalnie mnie oczarowała. Aż czasami chciałabym znaleźć się tam razem z nimi.
Mnie drama wciągnęła już od samego początku, tylko uważam że rozpoczynający ją spojler był niepotrzebny, bo zdradził nam do czego będzie dążyć akcja. Gdybyśmy byli w niewiedzy,
oglądanie stałoby się jeszcze bardziej ekscytujące, a zdarzenia mniej przewidywalne.
Ja wolałam Seung Yoo przed przemianą, nawet bym powiedziała że na samym początku, kiedy jeszcze sytuacja była w miarę stabilna i spotykał się z agashii. Miło było na nich popatrzeć.
Jeżeli chodzi o Se Ryung, uważam, że jest to najbardziej elokwentna, szczera i niezależna postać ze wszystkich. Zdecydowanie moja ulubiona spośród wszystkich bohaterek dram które znam.
Czasami denerwowała mnie łatwowierność młodego króla i to jak łatwo dawał sobą kierować...
Reszta refleksji, jak skończę oglądać. Przede mną jeszcze 5 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones