PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773139}
6,5 701
ocen
6,5 10 1 701
Good Morning Call
powrót do forum serialu Good Morning Call

Ech...oglądam bo są wątki które mi się podobają, ale tak ogólnie to całkiem irytujący. W pewnym momencie się strasznie ciągnie bo wałkują ciągle to samo. Niech nie robią sieczki z mózgu ludziom...że niby to romantyczne...według mnie to jest toksyczna miłość super uległej osoby i chłopaka który ma zaburzenia osobowości..nie wiem, narcystyczne albo inne, w każdym jak myślałam że tylko na początku będzie taki to chciało mi się oglądać, ale ile można jak on w kółko jest takim bucem i każdy to widzi a ta główna bohaterka usilnie próbuje światu udowodnić jakie on to ma ukryte dobre cechy. Powinni go zabrać do terapeuty XD

loulien

Najgorsza Nao w drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 3
konteka

A ja właśnie już wolałam drugi sezon, była bardziej ciekawą postacią niż wcześniej. W drugim sezonie fajnie, że Uehara okazywał trochę więcej emocji a przynajmniej mówił więcej.
Początkowo sądziłam, że to inna kultura i może dlatego nie rozumiem a wręcz nie mogę zdzierżyć zachowania Nao, ale widząc, że inne bohaterki potrafią zachowywać się naturalnie i pewnie po prostu przewijałam denerwujące sceny o kilka sekund. Zauważyliście, że Nao przez całe 2 sezony chodzi zgarbiona? Zachowuje się jak piesek.

ocenił(a) serial na 10
smolarka

Serial jest na podstawie komiksu. Nao specjalnie była tak przerysowana :)

ocenił(a) serial na 2
loulien

główna bohaterka jest głupia, ciamajdowata i sztuczna, wszystkie produkcje azjatyckie dla dzieci mają jakiś chory jeden schemat, gdzie są najbardziej popularni (zimni i chamscy) chłopcy oraz stado szalejących za nimi podporządkowanych, zahukanych, potulnych, zakompleksionych dziewczynek, które robią z siebie ofiary losu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones