PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846646}

The Tale of a Gumiho

Gu-mi-ho-dyeon
7,7 691
ocen
7,7 10 1 691
Gu mi ho dyeon
powrót do forum serialu Gu-mi-ho-dyeon

Lee Dong Wook

ocenił(a) serial na 6

skusiłam sie na te drame tylko ze względu na niego, jego rola w ''Goblinie'' była moją ulubioną więc bylam pewna że tu bedzie tak samo ;) szczerze.... niby sie nie zawiodłam jednak na pewno nie obejrze go drugi raz, w porównaniu z innymi produkcjami wypada tylko ''dobrze'' :) dla fanów dram jak najbardziej polecam

ocenił(a) serial na 9
neela96

A mnie zauroczyła, trafia do mojego top5 - pewnie, kilka rzeczy można było zrobić inaczej, ale pomysł i bohaterowie absolutnie mnie kupili.
No i bardzo jestem ciekawa, co będzie w kolejnych sezonach.

ocenił(a) serial na 6
Sol89

Jeżeli chodzi o top 5 koreanskich dram to ogromnie polecam: Cesarzowa Ki ,  The last empress (najwiecej akcji) ,  The red sleeve cuff  ,   The crowned clown   ,  Shine or be mad

ocenił(a) serial na 9
neela96

Dzięki :) Chociaż The red sleeve cuff i Shine or be mad nie mogę znaleźć, pewnie fw ma je pod jakimiś innymi tytułami :/

ocenił(a) serial na 6
Sol89

the red sleeve cuff jest dostepny na stronie dramaqueen pod tym tytułem właśnie ( drama chyba moja ulubiona w dodatku na faktach historycznych) a shine or be mad na stronie drama-online też pod tym tytulem. a na filmwebie są pod oryginalnymi tytulami czyli '' ot so-mae bolk-eun kkeut-dong   , oraz ,   bich-na-geo-na mi-chi-geo-na

ocenił(a) serial na 9
neela96

Dzięki wielkie jeszcze raz, na pewno obejrzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones