PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846646}

The Tale of a Gumiho

Gu-mi-ho-dyeon
7,7 691
ocen
7,7 10 1 691
Gu mi ho dyeon
powrót do forum serialu Gu-mi-ho-dyeon

Vampire Diaries anyone? :)
Na razie dwa odcinki, więc ciężko mi ocenić, ale nie da się ukryć że sama historia mnie zainteresowała. Pytanie tylko czy ciąg dalszy będzie lepszy, czy to spierniczą?

ocenił(a) serial na 7
I_am_a_Bad_Girl

Po 4 wciąż nieźle, chyba, że zaślepia mnie ogromny sentyment do Lee Dong Wooka..;)

I_am_a_Bad_Girl

O czym to jest?

ocenił(a) serial na 7
lolexX123

Opis z drama Queen:
Lee Yeon jest gumiho, mitycznym lisem z dziewięcioma ogonami, który postanowił osiąść się w mieście. Potrafi przekształcić się w każdą ludzką postać oraz eliminować ludzkie dusze, jednocześnie siejąc przy tym spustoszenie. Nam Ji Ah jest producentką telewizyjną, która w swoim programie przedstawia miejskie legendy. Kobieta nie cofnie się przed niczym, by zdobyć niecodzienny temat. Gdy pewnego dnia spotyka Lee Yeona, jest nim zafascynowana. Mężczyzna jest przystojny, wysportowany, inteligentny i charyzmatyczny. Jednakże jego bezduszność wobec ludzi budzi w kobiecie wątpliwości, czy naprawdę pochodzi on z tego świata. Na dodatek poznaje jego przyrodniego brata Lee Ranga. Ten pół człowiek, pół gumiho uważany jest za najbardziej niebezpiecznego gumiho, żyjącego pośród ludzi. Jak potoczą się losy tej trójki?

I_am_a_Bad_Girl

Gdzie oglądałaś?

ocenił(a) serial na 7
Kasia_Doris

Na viki rakuten. Taka aplikacja. Jest za darmo, ale z reklamami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones