PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790968}

Gwiazda szeryfa

Tin Star
6,9 2 104
oceny
6,9 10 1 2104
Gwiazda szeryfa
powrót do forum serialu Gwiazda szeryfa
ocenił(a) serial na 7
cezarro

Nawet bardzo :)

ocenił(a) serial na 7
paulina_1701

Skojarzył mi się Film "Historia Przemocy"... Było tak że chciałem wyłączyć ten serial na 2 odcinku, ale ciesze się że tego nie zrobiłem. Trochę to wszystko surrealistyczne (naciągane?), chodzi mi o historie i samych bohaterów. Z drugiej strony piękne widoki, genialna muzyka, bohater wielokrotnie złożony. Może nie jest to prawdziwy detektyw ale ja się wbiłem jak Norek do Krawczyków, i siedzę...

ocenił(a) serial na 7
princeazyp

Jak dla mnie żadnych 2 sezonów, HBO potrafi robić dobre miniseriale. Wciągnął, wciągnął i to jak. Zakończenie, konkretnie ostatnie sceny przy chacie bardzo mi się podobały, a ostatnia scena - wisienka na torcie. Nie wspominając już o Timie, który zawsze jest po prostu rewelacyjny.

paulina_1701

Wszystko fajnie, tylko to jest serial Amazona :)

ocenił(a) serial na 7
Kruchy_serious

O kurczaki. Zmyliło mnie, że obejrzałam na HBO GO. Fakt, w takim razie Amazon też potrafi! :)

paulina_1701

Anazon więcej niż potrafi :) Np. Świetny serial kryminalny- Bosch ;)

Kruchy_serious

nie lubię Bosch'a oczywiście aktora

Wildbee

a jak dla mnie totalne rozczarowanie. Po dobrym początku, później było coraz gorzej, a sama historia mocno bezsensowna. Dodatkowo strasznie irytowała mnie postać szeryfa. Z każdym odcinkiem wkurzał mnie coraz bardziej. Generalnie słabo, chociaż potencjał był ogromny. Plus na pewno za scenerię i klimat. Reszta słabiutko. Szkoda czasu.

ocenił(a) serial na 10
paulina_1701

Też tak uważam. Mogą z drugim sezonem po prostu zabić ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones