Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów (2008-2020)
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów: Sezon 7 Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów Sezon 7, Odcinek 12

Zwycięstwo i śmierć

Victory and Death 23m
9,5 648
ocen
9,5 10 1 648
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum s7e12

Ostatnie sceny

ocenił(a) serial na 10

Ahsoka stojąca nad grobami klonów, oddająca im hołd mimo ich zdrady, do końca uważająca ich za przyjaciół (Jesse :( ). Vader znajdujący miecz Ahsoki, który jej podarował, prawdopodobnie uświadamiając sobie, że zginęła wraz z całym oddziałem klonów i że stracił już wszystkich, na których mu zależało (w tej krótkiej chwili pewnie znowu byl Anakinem). I to ostatnie ujęcie na hełm klona w barwach Ahsoki, znak końca 3-letniej wojny, która prześladowała cała galaktykę, będąca już zapomnianą przeszłością, w odbiciu którego widzimy sylwetkę odchodzącego Vadera... Klimat, muzyka zapiera dech w piersiach. To nie jest już jakaś tam tania produkcja animowana, którą emitowano na Cartoon Network, tylko produkcja na najwyższym światowym poziomie. Z całą pewnością stwierdzam, że to najlepsza produkcja ze świata SW, detronizująca OT, pokazująca w dobitny sposób prequelem jak powinny wyglądać

ocenił(a) serial na 10
siper322

Mam dokładnie takie same odczucia, te 4 odcinki z nawiązką odpłaciły nam wątek sióstr Martez. Najlepsze w zakończeniu jest to, iż jest tak wymowne bez użycia żadnych słów (Jessie :(((( ), te 4 końcowe minuty są o niebo od trylogii Disneya.
Ten odc był świetny ale moim ulubionym dalej pozostanie 10 - dialog Maula i Ahsoki, ich walka - mistrzostwo. Ogólnie po tym sezonie utwierdziłem się w przekonaniu, że Darth Maul to moja ulubiona postać, świetnie napisana postać.

ocenił(a) serial na 10
siper322

Dla mnie mogli dać jeszcze odcinki z misji Anakina i Obi Wana na Utapau bo są bardzo dobre

ocenił(a) serial na 8
siper322

Moim zdaniem najlepsza scena miała miejsce ciut wcześniej i był to rozpadający się Venator niknący w chmurach. Symbol ostatecznego upadku Republiki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones