Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów
powrót do forum 7 sezonu

Ahsoka

ocenił(a) serial na 10

Genialne końcowe odcinki tuż przed order 66 i w czasie jego. Świetnie że pokazują jaki wpływ na Anakina miała Ashoka i teoretycznie jak dużo mogła zmienić gdyby nie brak zaufania do Rady i odejście z zakonu

Tiqul

Ogólnie ten sezon to majstersztyk - długo się rozkręca, ale każdy kolejny odcinek jest lepszy od poprzedniego. Zobaczymy jak finałowy - już w poniedziałek.
SPOJLER! W SW Rebels Ahsoka tylko wysnuwa podejrzenia (a później je potwierdza) co do postaci Dartha Vadera. Można z tego wywnioskować że w finałowym odcinku Ahsoka nie dotrze do Anakina. Swoją drogą ciekawe jak to się potoczy i co się stanie Ahsoką (w Rebelsach miała również 2 białe miecze, więc obecne - gdzieś straci, albo porzuci, nie wiem).
Czekamy!

Tiqul

PS Zapomniałem dodać - obrona Ahsoki przed żołnierzami - coś genialnego. Fajna ewolucja małej Ahsoki, która się wszystkiego uczyła do naprawdę solidnie wytrenowanego "ex" Jedi.

ocenił(a) serial na 10
slawek41

Takich smaczków było więcej np. Kidy spadała na Mandalore i hamowała mieczami świetlnymi a w tle eksplodował statek

ocenił(a) serial na 5
Tiqul

A wróciłem na ostatni 3 odcinki oi póki co te 2 były bardzo dobre. Tylko czekać na finał

ocenił(a) serial na 10
Adamo

Ja z obowiązku fana oglądam cały sezon i jedyne do czego mam zastrzeżenia to przeciągnięcie wątku ucieczki od handlarzy ale poza tym jest ok

Tiqul

No fajnie, ale ja np. trochę liczyłem na to, że pokażą atak Grievousa na Coursant i porwanie Kanclerza, a tu lipa. Tylko Ahsoka. Ale i tak miło, że dotarliśmy do momentu, w którym TCW się zazębia z RoTS.

ocenił(a) serial na 10
Burzujzmiasta

Tak jak wspomniałem gdyby nie przeciąganie ucieczki to był by jeden odcinek dodatkowo na coś z coursant lub coś extra

Tiqul

No szkoda że nie podciągnęli tego pod przedostatni odcinek a w ostatnim - takim 60 minutowym dali taką "sumę" tego wszystkiego - CHOCIAŻ - jeśli wierzyć plotkom to ma być 8 sezon, a w 2 sezonie Mandalorian ma się pojawiąc Ahsoka.
Swoją drogą - widać że ten sezon poświęcili tej postaci - swoją drogą - bardzo ciekawą i taką charyzmatyczną (fajna jest przemiana wiekowa Ahsoki między TCW a Rebelsami!! - taka dorosła, doświadczona Ahsoka jako neutralny Rycerz). Osobiście bardzo mi się podobało jej zdanie odnośnie Rady Jedi - że przeczą swojemu kodeksowi w imię jakiś wyższych zasad (pokazał to też Mace Windu jak olał Ahsokę przy zebraniu bodaj 2 czy 3 docinki temu) - fajnie pokazane jak ich to doprowadziło do zguby. Tych największych (na czele z Yodą) myślicieli - zgubiła własna ... Pycha i zadufanie w sobie.

Jeszcze na koniec - bardzo mi się podobał marsz Vadera i odnalezienie miecza Ahsoki - tak w głowie pozostaje że to Anakin, który kilka miesięcy, albo dni temu był Rycerzem Jedi, rozmawiał z Ahsoką, a teraz role się odwróciły - on ten groźny, zły. Ona - ta dobra, która nie zdążyła z nim porozmawiać i w ostateczności będąca na wygnaniu i w ukryciu.

ocenił(a) serial na 10
slawek41

8 sezon tylko z czym, wydaje mi się że potencjał Ashoki został już wykorzystany. Ma pojawić się w Mando to też słyszałem, wydaje mi się że jeżeli bd bardzo dobre wyniki oglądalności to może w dalekiej przyszłości Disney+ rzuci się na coś z legend a tam jest w czym wybierać ale to już nie bd to co animowane clone warsy. A tak w ogóle to szkoda że to już koniec, po ocenach tu czy imdb widać że wszyscy byli zadowoleni, ale wiadomo to co dobre szybko się kończy

Tiqul

Myślę, że 8 sezon to tylko plota, ale nadal można zagospodarować historie - oryginalnie miały być odcinki z Bobą Fettem jak zabija Cada Bane, ale nie wrócili do nich w tym sezonie. Mogą też zrobić ekstra odcinki z bitwą na Coruscant, lekko tam 4 by zrobili.

Tiqul

A atak Greevesa na Courusant był

ocenił(a) serial na 10
Danio31b

W tym sezonie nie, ale Courusant w ogniu jak dobrze pamiętam można zobaczyć w cinematic-ach do KOTOR ;D

ocenił(a) serial na 10
Tiqul

Raczej The old republic, człowiek z przyzwyczajenia piszę KOTOR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones