Gwiezdne wojny: Andor (2022)
Gwiezdne wojny: Andor: Sezon 1 Gwiezdne wojny: Andor Sezon 1, Odcinek 10

Teraz albo wcale

One Way Out 43m
8,6 1 264
oceny
8,6 10 1 1264
Gwiezdne wojny: Andor
powrót do forum s1e10

...aż trudno uwierzyć, że dostaliśmy tak dobrze napisane arcydzieło. Zupełne zaskoczenie, każdy odcinek lepszy od poprzedniego, nie ma momentu, sceny czy postsci, której obecność nie byłaby uzasadniona. Gęste, mocne, pełne rozkmin i symboli, gruuube. Ciężko będzie oglądać cokolwiek innego ze świata Star Wars po zakończeniu tego serialu.

ocenił(a) serial na 1
Apophis_

No nie bo sie poplacze ze smiechu.

ocenił(a) serial na 7
Pluszak1986

Placz raczej nad ostatnia trylogia i Obi Wan Kenobi.

ocenił(a) serial na 10
Pluszak1986

Ja pier dolę, ty serio oceniłeś ten serial na 1?! Każdy ma prawo do własnej oceny, ale gimba z ciebie niesamowita.

ocenił(a) serial na 1
a_nubis

haha a tak dla beki a co nie wolno, jak ktoś daje 10 to można i 1 dla równowagi we wszechświecie. Gimba to może z ciebie.

Apophis_

Dobra - ktoś się pomylił i dał kolesia kończącego karę z powrotem. No i problem.

Ale co by było, gdyby się nie pomyli i przeniósł kolesia gdzie indziej? To tam nie byłoby problemu? Koleś doznałby amnezji? Nie opowiadałby co się stało? Nie byłoby zadymy? A niby dlaczego???

Ja bym z tą historią aż tak nie przesadzał. Po prostu nie jest aż tak powierzchowna, jak przy innych produkcjach z tego universum. I tyle.

ocenił(a) serial na 10
Apophis_

Dokładnie, MEGA SERIAL !!

ocenił(a) serial na 6
Apophis_

Moim zdaniem to jest najpoważniejsze dzieło z całego uniwersum.

S.W są jak dla mnie wszystkie cukierkowe,a tu dostalismy cos bardziej realnego( jasne nadal fabuła jest uposledzona ale jednak jak na te uniwersum to wyzyny mozliwosci xD ).


Ale nie ma sie co tak zachwycac,jest kilka zbednych postaci i wątków,wszystkie sceny z tymi piratami czy kim oni byli 30 poswieconych w ostatnich odcinkach nadają sie do kosza,były mega nudne i chodziłem sie odlac w ich czasie,totalnie zbedne do wyciecia.

samo to ze zamienili starą głównego bohatera w cegłe to jedno wielkie X D jeszcze jak gosciowi nią przypierdzielił to sie posikałem ( bo nei było juz tej murzynskiej rebeli i nie chodziłem do wc )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones