Gwiezdne wojny: Andor (2022)
Gwiezdne wojny: Andor: Sezon 1 Gwiezdne wojny: Andor Sezon 1, Odcinek 4

Aldhani

47m
7,2 1 235
ocen
7,2 10 1 1235
Gwiezdne wojny: Andor
powrót do forum s1e4

Senator Mothma

ocenił(a) serial na 10

Świetnie nakreślili jej postać poprzez prostą sprzeczkę z mężem przy stole. On, jak reszta Imperium, nie zważa na cierpienie biednych i zasiada przy stole z kanaliami, natomiast ona jest pełna empatii i gardzi nimi. Świetne jest również pokazanie kałachów, które są pewnym łącznikiem z przeszłością, ale najbiedniejsze odłamy Rebelii wciąż ich używają. Całość idzie w bardzo dobrym kierunku. Wierzę w ten serial.

ocenił(a) serial na 7
COLEWORLD_type

Czyli ta senator zasiada w senacie imperium?

Tsubasa_147

Tak, ta senator to przywódczyni rebelii z oryginalnej trylogii.

ocenił(a) serial na 7
Azejzel

Ja nie wiredziłem że imperium miało wgl. coś takiego jak senat, poważnie mówie.

ocenił(a) serial na 9
Tsubasa_147

Senat imperium był marionetkowy do momentu gdy ukończyli gwiazdę śmierci rozwiązali senat wtedy

rys_dawid

Tym bardziej , ze Senatem Republiki rzadzil zakamuflowany Lord Sith.

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

no właśnie

ocenił(a) serial na 9
rys_dawid

Dokładnie - była o tym mowa w Epizodzie IV.

ocenił(a) serial na 8
COLEWORLD_type

Całość nie idzie w żadnym kierunku, całość wygląda na przemyślaną od początku do końca. W jakimś kierunku idą zwykle telenowele, które zresztą kierunki zmieniają. Tutaj mamy literackie podejście, z gotowym konspektem i prawdopodobnie ściśle określonym zakończeniem.
Już sama forma, dbałość o detale, unikanie infantylizmów, takie rzeczy wskazują, że mamy wreszcie serial z uniwersum SW na poziomie.

COLEWORLD_type

Pierwszy raz z postacia pani senator zetknalem sie w latach 90-tych w grze stategicznej "Star Wars: Rebellion". Imperium ja uwiezilo i zabilo, wiec w odwecie moi zniszczyli Imperium i zabili Dartha Vadera.

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

A Powrót Jedi to kiedy oglądałeś po raz pierwszy?

ocenił(a) serial na 9
CyboRKg

W Rebellionie nie można zabić Vadera grając Republiką. Jest to teoretycznie możliwe tylko po stronie Imperium i tylko pod warunkiem, że Vader będzie na planecie, którą zniszczy zbudowana też przez Imperium Gwiazda Śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones