Gwiezdne wojny: Wizje (2021)
Gwiezdne wojny: Wizje: Sezon 2 Gwiezdne wojny: Wizje sezon 2, odcinek 1

Sith

14m
7,1 237
ocen
7,1 10 1 237
Gwiezdne wojny: Wizje
powrót do forum s2e1

Tymczasem w El Guri Studios... -Pamiętacie ten projekt dla Disneya deadline kończy się za tydzień. - Za tydzień ale jeszcze go nie pokolorowaliśmy szefie to zajmie tygodnie. - Panowie ale to animacja komputerowa kilka kliknięć i zrobione na pewno wam się uda. ...Tydzień później.... -No pana pokażcie co macie czas na wysyłkę do Disney. - Szefie oto nasza wizja. - Co to ma być nadal nie pokolorowaliście !!! - Szefie to nasza" wizja artystyczna" tak to ma wyglądać. - Mam nadziej że Disney to kupi jak nie to żegnamy się panowie ..... Tymczasem kilka tygodni później na Disney+ ..... Pewnie tak to wyglądało niestety oglądałem w 4k nie można zwalić na kompresje i słabą jakość obrazu animacja jest tragiczna do tego nawet nie dokończona w wielu momentach, tak słabej animacji, kolorystyki chyba nie widziałem choć South Park i tym podobne są blisko szkoda że inne studio nie dostało szansy.

PIXA_GOD

Niestety poprzedni sezon był reprezentowany przez legendarne Japońskie studia animacji, ten niestety nie co jest widoczne aż nadto El Guiri studios jest znane z niczego to tani podwykonawcy zatrudniani do dokończenia innych projektów co jest aż nadto widoczne w tym epizodzie szkoda że Disney poszedł w tą stronę.

PIXA_GOD

Pomysł z malowaniem barwami bardzo fajny, wykonanie gorsze, ale nie pastwiłbym się aż tak.

Azejzel

Wg mnie spadek jakościowy w porównaniu do pierwszego sezonu jest monstrualny, wystarczy porównać pierwsze odcinki serii nawet kopiują styl poprzednika co na pewno nie jest przypadkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones