PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112992}

Gwiezdne wojny: Wojny Klonów

Star Wars: Clone Wars
7,4 5 744
oceny
7,4 10 1 5744
7,3 3
oceny krytyków
Gwiezdne wojny: Wojny Klonów
powrót do forum serialu Gwiezdne wojny: Wojny Klonów

skoro serial rysunkowy clone wars (2003 rok) nie zalicza się już do kanonu to co z Ventress?? W clone wars 2003 przecież jest wytłumaczona jej historia jak poznała hrabie dooku... Było tez pokazane skąd 3po ma złotą powlokę... Skoro serial nie jest już kanoniczny i nie wyjaśnili tego w the clone wars z 2008 roku to : 1. skąd mamy wiedzieć jaką historie ma Ventress (jak poznała dooku i skąd ja znali w serialu itp) 2. skąd 3po ma złotą powlokę?? Może było coś w serialu tylko nie pamiętam(dawno ogladalem) A może jest jakaś książka czy komiks jak coś to mnie oświećcie bo do tej pory myślałem ,ze kanoniczne są 2 seriale.

ocenił(a) serial na 9
rotanimod

Disney póki co tym sie nie zajmował, więc nie znajdziesz odpowiedzi

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Moim zdanie to w ogóle jest lekki skandal że ten serial nie jest zaliczany do kanonu... Szczególnie że akcja tego serialu kończy się idealnie przez III częścią.... Dla mnie osobiście Disney może gadać co chce ja zawsze będę to zaliczał do kanonu, szczególnie że TCW zostały przerwane i nie pokazują porwanie Palpatina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones