PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458837}

Kaiji

Gyakkyō Burai Kaiji: Ultimate Survivor
7,8 371
ocen
7,8 10 1 371
Gyakkyō Burai Kaiji: Ultimate Survivor
powrót do forum serialu Gyakkyō Burai Kaiji: Ultimate Survivor

Warto obejrzec to Anime?

użytkownik usunięty
Matgol

co do anime to nie wiem, widziałam tylko film na podstawie tego. Film był dobry, bardzo wciągający i ciekawy :) ogólnie polecam i warto.

ocenił(a) serial na 10

Jaki jest tytuł tego filmu, pamiętasz może ?

Matgol

Cholernie warto. Produkcja dosyć specyficzna, ale dzięki temu niezwykle udana i wciągająca jak diabli. Tylko ostrzegam, że jest to ekranizacja tylko części mangi, więc zakończenie pozostawia ogromny niedosyt.

ocenił(a) serial na 9
Matgol

Warto.

ocenił(a) serial na 8
Matgol

Na prawdę warto. Wciąga, szczególnie pierwszy arc z "ograniczonym kamieniem, papierem i nożycami" .

ocenił(a) serial na 10
Matgol

Warto !

ocenił(a) serial na 9
bofee

Bardzo warto.

użytkownik usunięty
Matgol

nie, no game no life lepsze, obejrzalem lacznie 140 anime dopiero teraz zaczalem ngnl ( a wczesniej z 20 serii temu ogladalem to) i to odpuscilem po 13 odc mialem nadzieje na cos przelomowego ale fiasko/odgrzewany kotlet/ i jak krew z du** leci... nudne przewidywalne zato ngnl łohoo fajne teksty humor inteligente - i mozna to zobaczyc glowne postaci i caly czas czegos nowego sie dowiadujesz; podsumowujac - ngnl - 8.5/10 ; gyakkyo - 3.5/10

NGNL jest bardzo kiepska produkcja, jakkolwiek by na to nie spojrzec.

użytkownik usunięty
Viollipop

Są ludzie co i deathnote, gre o tron czy inne produkcje Hejtuja, zależy od gustów, mi ngnl przypadło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones