PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330489}

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
6,6 19 413
ocen
6,6 10 1 19413
H2O, wystarczy kropla
powrót do forum serialu H2O, wystarczy kropla

Czy znajdę tu kogoś kto jest w wieku 18 lat (lub powyżej) i ogląda ten serial lub inne seriale Disneya tego typu? Bo ja mam 18 lat i to czasami oglądam :) zaczęłam jakieś 2 lata temu i nawet mi się podobają bo są śmieszne a ja lubię takie seriale. Pewne wielu z was pomyśli ze to wstyd ogladać w tym wieku takie seriale. Ale moze jednak ktoś w mniej wiecej moim wieku też ogląda? jeśli tak to napiszcie swój wiek :)))

ocenił(a) serial na 9
karolina922

Już tam od razu wstyd. Ja w tym roku kończę 18 i bardzo dobrze patrzy mi się na seriale czy inne bajki Disney'a i nie tylko.

karolina922

Ja mam 23 lata i zdarza mi się oglądać bajki dla dzieci oraz filmy czy seriale młodzieżowe. Już tłumaczę dlaczego. Studiuję psychologię, w przyszłości mam zamiar zajmować się dziećmi i młodzieżą. Toteż interesują mnie treść i forma takich produkcji telewizyjnych skierowanych do młodych ludzi. Mam zamiar specjalizować się w tym temacie, może będę doradcą przy tworzeniu nowych produkcji. Powiem tylko, że jedynie nieliczne produkcje z tych dostępnych dziś będę pokazywać swoim własnym dzieciom, bo zdecydowana ich większość jest godna pożałowania, a już na pewno nie jest godna polecenia.

Pozdrawiam innych "starych" freeków oglądających dziecięce programy :-D

ocenił(a) serial na 7
gnothi_seauton

Też muszę przyznać, że oglądam :) Uwielbiam filmy i bajki Disneya i H20 też należy do tego grona ;) aaa dodam, że mam 22 lata i nie oglądam tego ze względu na rodzaj studiów, czy ze względu na dzieci ale dla samej siebie ;) pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Wercia_3

również mam 22 lata, serial zaczęłam oglądać z ciekawości dotyczącej bohaterki grającej Cleo (oglądam "The Secret Circle") i chociaż po pierwszym odcinku gotowa byłam więcej tego nie włączać, to jednak postanowiłam zobaczyć jeszcze chociaż kilka odcinków i nawet nie zauważyłam, kiedy się wciągnęłam ;)

Sol89

Ja mam 21 i oglądam ten serial:) Inne seriale Disneya nie, ale H2O Bardzo lubię :)

karolina922

no i ja xD mam 19 lat hehe. w tym roku 20. chodzę na studia. A najbardziel lubię po stresującym dniu usiąść przed disnejem i pooglądać jego filmy są one dla mnie ciekawe lubie je xD . Moja mama też czasami ze mną je ogląda i też je lubi . A osoby którym wydaje się że w tym wieku to obciach to są zwyczajnie płytkie i to one są dziecinne a nie my xD

roxx2

i zgadzam się z wypowiedzią koleżanki.Sama mam 22 lata i myślałam że to jakiś głupi serial dla nastolatek dopóki nie obejrzałam kilku odcinków.naprawdę w naszym stresującym świecie dnia codziennego warto uściąść i obejrzeć trochę magii totalny relaksik.

karolina922

mam prawie 18 lat a z olbrzymią przyjemnością oglądam ten serial, pewnie głównie z sentymentu, bo oglądałam go majac 13 lat, ale mimo wszystko :)

ocenił(a) serial na 7
karolina922

Haha ja w tym roku koncze 18 lat i ogladlem h2o a teraz mam zamiar obejzec mako mermaids serial na podstawie h2o jak tylko bedzie premiera:)

karolina922

Mam 17 lat i nadal uwielbiam ten serial. Mam sentyment do niego. :)

ocenił(a) serial na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones