PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330489}

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
6,6 19 412
ocen
6,6 10 1 19412
H2O, wystarczy kropla
powrót do forum serialu H2O, wystarczy kropla

Nie uważacie że Cleo jest najgorsza i denerwująca.
Dla mnie ona jest debilką.
Pod każdym względem.
Jest najgorsza.

Najlepsza Em.

Claire_Holt_3

No nie!!
Ile ty tych kont jeszcze założysz myślisz że my nie wiemy??-to się mylisz

Nie mam już siły...

żal mi cię;\

Dark_Angel17

no dalej zakładaj nowe konta żeby zaniżyć Phoebe średnią...;\

na jakim świecie my żyjemy!!
dlaczego...?

Dark_Angel17

Zgadzam się dark_angel_17.
Prawie pewne,że to ta sama osoba,ponieważ specjalnie pisze krótke zdanie,bo nie wie gdzie wstawić przecinek.I zamiast w pierwszym zdaniu dać ? to dała .

Nina_Undomiel

Otóż to...;)

Dark_Angel17

na pewno to jest ta sama osoba! ona specjalnie zakłada tyle kont! ale zastanawia mnie jedno: jej się chce zakładać tyle adresów mailowych? żal!!!
STOP POKEMONOM!

Phoebe123

Tak,bo ona zakłada te konta tylko dlatego żeby zaniżać średnią Phoebe i ją obrażać...żal !! ;\

ocenił(a) serial na 1
Claire_Holt_3

co to ma byc.?

kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie, ale troche szacunku, a debilka to predzej Ty jestes, przynajmniej tak sie zachowujesz....<bez urazy>

no to podaj dlaczego twoim zdaniem ona jest debilka, a nie zakladasz takie bezsensowne tematy, zaczelas cos "mowic" to chociaz to skoncz...

Ewka___

Hee ile ty masz lat?

Tak,ma prawo wyrażać swoje zdanie jak już gdzieś powiedziałaś masz coś do kogoś to załuż jeden temt a nie zaśmiecaj całego forum ,więc po co kolejny temat o Cleo...

Jest debilką ponieważ jest niewyżytym bachorem,zakłada 10 kont tylko po to żeby zaniżyć średnią Phoebe i zakładać właśnie takie bezsensowne tematy itp..

a ty ją popierasz?? powodzenia! ;\

Dark_Angel17

dark angel, mnie się wydaje, że ten post był do założycielki...:).

Phoebe123

Możliwe,ale jak chciała odpowiedzieć założycielce to powinna napisać to na początku tego tematu a nie na końcu;),bo ja myślałm że to do mnie było;P

ocenił(a) serial na 1
Claire_Holt_3

nie, bez urazy, to nie bylo do Ciebie tylko do zalozyciela tematu..

a nie napisalam tego wczesniej, bo wczesniej tu nie zagladalam.;]]

oczywiscie, ze jej nie popieram, bo to co ona wyprawia to jakas glupota.!.

;pp

Ewka___

ok;)

ale tam jest taka funkcja że pod każdą wypowiedzią pisze "odpowiedz" i tam ten komentarz zostanie umieszczony...

ocenił(a) serial na 1
Claire_Holt_3

no wiem, wiem...

odpisywalam na ta jej wypowiedz i jakos nie pomyslala, ze ktos moze pomeslec, ze to do niego. ;pp

ocenił(a) serial na 1
Claire_Holt_3

.
.
.
.
.
* nie pomyslalam.
.
.
.
.
.

ocenił(a) serial na 8
Claire_Holt_3

A niby na jakiej podstawie twierdzisz, że jest taka zła?? Może napisz o tym książke, a nie zawracasz innym głowy po 10 razy

ocenił(a) serial na 8
moniquess

Ten post był oczywiście do Claire Holt 3 (czy jak jej tam) ;p

ocenił(a) serial na 1
Claire_Holt_3

zdaje mi sie ze ty zyjesz tym serialem i to nawet za bardzo.zeby Ci to nie zaszkodzilo, a moze juz wyobrazasz sobie jak to bylo by byc jedna z nich.?ajj..

to do zalozyciela tematu..

;]

Ewka___

oj tam, ona ma dopiero 12 lat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones