PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330489}

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
6,6 19 413
ocen
6,6 10 1 19413
H2O, wystarczy kropla
powrót do forum serialu H2O, wystarczy kropla

Głos Rikki przedtem był jednym z najbardziej charakterystycznych, bardzo lubiłam go. Zane też miał zarąbisty głos. Kurcze oglądając pierwszy odcinek H2O pomyślałam że jest bardzo fajny, ale niestety gdy słuchałam tego dubbingu od razu odechciewało oglądać mi się dłużej tego odcinka. Cholera jestem taka zła że napisze do disney xd petycję z prośbą o zmianę głosów.Chociaż nie wiem jak to zrobić xD

Nathalie_97

To prawda, głos dubbing Zane'a i Rikki jest okropny. W ogóle nie dopasowany...Jednak pismo skierowane do Disney XD nic nie zmieni. Nawet jeśli kilkanaście osób złożyłoby się na taką petycję to wątpię by na prośbę widzów powrócili do dawnych, za to lepszych głosów. Pozatym dubbing nie zależy od stacji Disney XD tylko od firmy która się tym zajmuje . Zapewne nie ma już starych głosów, gdyż aktorzy którzy uzyczyli dubbingowania nie mają czasu lub są zajęci innymi projektami.

Nathalie_97

W 1 sezonie mili zarąbiste dublingi, a teraz to... taka szmira;p. Zwłasza głos Rikki! Czuję jakbym oglądała HM;/.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones