PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392911}
4,6 7 737
ocen
4,6 10 1 7737
Halo Hans Czyli nie ze mną te numery
powrót do forum serialu Halo Hans! Czyli nie ze mną te numery!

Nie rozumiem krytyków.

ocenił(a) serial na 9

Ten serial jest farsą i ułańską szarżą na "polskie Okopy Swiętej Trójcy" czyli temat wojny i okupacji. Robi to całkiem udanie i jest po prostu smieszny! No i mój ulubiony dialog: Oficer SS do kelnera Jabłońskiego/Jabłuczenko: "Czy my się kiedyś nie spodkaliśmy?" "Nie sądzę... Chyba, że... Szkolenie NKWD w Wołgogradzie w 1935?" A Tamara Arciuch sprawdza się w roli wampa!

rejmons

a ja Ci odpowiem bo nikt nie ruszył twojego pytania. Ja np nie rozumiem jak kogos to moze smieszyc? dla mnie to jest nieudana wersja Allo Allo . Widzialem ze 2 moze 3 odcinki i poczułem zażenowanie. Mimo że - nagie bronie i starszne filmy mnie smiesza i seriale typu nagi patrol tez- wydaje mi sie ze jednak ze taki typ humoru jest przez nas Polakow kulawo naśladowany co pokazuje ten serial.

ocenił(a) serial na 5
andrzejzeber

Też jestem tego zdania. Dziwi mnie, że pozostawił mnie ów serial chłodnym mimo świetnego aktorstwa i umiłowania "Allo allo", ale właśnie ten ostatni czynnik też chyba miał znaczenie in minus, bo jak się widzi gorszą wersję pierwowzoru, to jest się bardziej krytycznym wobec naśladownictwa.

Wydmin

Minęło tyle czasu i nie zauważył prostego błędu w rozumowaniu... spełnię przykry internetowy obowiązek i wystukam na mej klawiaturze informację, która otworzy umysł: Allo allo nie jest pierwowzorem. Halo Hans jest parodią. Od rzeczywistości, po seriale, przez tworzenie - przecież oni wręcz krzyczą: zero realności! Krzyczą...

ocenił(a) serial na 5
Troll_nad_trolle

"Allo allo" też było parodią (potocznych wizji bohaterstwa wojennego). "Halo Hans" - oczywiste jest że nawiązywało do nie tylko "Allo allo" ale i do "Stawki większej niż życie" - nie rozumiem triumfu w twoim poście - po prostu "Halo Hans" jest nieudaną parodią - najlepiej o tym świadczy brak kontynuacji serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones