PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433940}

For You in Full Blossom

Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
8,0 2 659
ocen
8,0 10 1 2659
Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
powrót do forum serialu Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise

Witam :)

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś zna jakieś inne filmy takiego typu na podstawie mangi japońskie, bo bardzo mi się podobało ;) ‽

użytkownik usunięty
Lucifiel

dołączam się i ja do tej prośby^^

ocenił(a) serial na 10

To zależy jakiej dramy poszukujesz :) polecam stronke HanaKouri & BakaFansubs polska z niej wiele możecie się dowiedzieć albo jeśli znacie angielski a nie ma napisów polsikch to najlepsza jest mysoju.com :)

ocenił(a) serial na 10

Więc tak, po rozejrzeniu się, to jest ta strona : www.mysoju.com I tam wystarczy, jak wpiszesz sobie w
wyszukiwarce japanese drama, to wszystko tam jest z angielskimi tłumaczeniami, ja osobiście polecam np:
" 3 Peace " , albo " Hotaru no Hikari " , to z moich ulubionych, ale generalnie, jest w czym przebierać.
Niestety jeśli chodzi o strony z polskimi tłumaczeniami, to nie wiem.
Pozdrawiam ^^

ocenił(a) serial na 9
Lucifiel

ja polecam stronkę : www.love-drama.pl

zawarte są tam dramy jak i filmy z polskimi napisami.
osobiście polecam "nobuta wo produce" - jest to szkolna historia przede wszystkim o przyjaźni.

mnmisaki

a ja mam ochotę na dramę pełną plątaniny i śmiechu tak jak w tej ;)

ocenił(a) serial na 10
moonlight93

I żeby miała fajne zakończenie, bo jakoś ostatnio smutne mi nie idą. ^.^

ocenił(a) serial na 9
Winterfresh

Polecam The 1st shop off Coffee Prince-jest to koreanska drama, w ktorej kupa smiechu i troche smutku :) po obejrzeniu coffee prince drama stala sie moim ulubionym azjatyckim serialem, zaraz po hana kimi ;)

mad21a

brzmi ciekawie, oglądasz to gdzieś w internecie czy pobierasz? Jeśli w tym pierwszym to mogłabyś podać stronkę? :)

ocenił(a) serial na 9
moonlight93

dramy oglądam nałogowo, ale dziwi mnie to, że nikt nie napisał o Hana Yori Dango [jap wersja] , Boys Before Flowers [koreańska] i Meteor Garden . wszystko na podst. tej samej mangi ale różnią się od siebie dość znacząco. osobiście obejrzałam wersję japonską i koreańską i obie mi się bardzo podobały. z koreańskich polecam jeszcze Delightful Girl Choon-Hyang. też bardzo fajna :) to tak na początek... ;)

alex_67

Popieram zdanie alex_67 ;)

ocenił(a) serial na 10
Lucifiel

"Mei-chan no Shitsuji " - na podstawie mangi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones