PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433940}

For You in Full Blossom

Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
8,0 2 659
ocen
8,0 10 1 2659
Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise
powrót do forum serialu Hanazakari no Kimitachi e: Ikemen Paradise

odcinki

użytkownik usunięty

czy ktoś wie może gdzie mogę obejrzeć cały serial? Bo jak na razie widziałam tylko 4 odcinki na kreskówki.fani.pl, a chciałabym więcej...
proszę tylko o niepodawanie stron, z których mogę ściągnąć, a te na których mogę obejrzeć, najlepiej z polskimi napisami, ale angielskie też będą okay (zrozumiem najwyżej piąte przez dziesiąte^^)

Bardzo dziękuję:*

użytkownik usunięty

suby angielskie http://www.dramacrazy.net/v/japanese-drama/hana-kimi/
polskich nigdzie nie znalazłam :/
miłego oglądania ^_^

ja znalazłam tutaj, z polskimi:

http://pl.sevenload.com/search/hnke/videos

użytkownik usunięty
iMeshQa

bardzo, bardzo dziękuję, obu paniom

z tym, że mam jeszcze jedną prośbę: chodzi o linki do drugiego sezonu i filmu, też tylko strony do obejrzenia z polskimi lub angielskimi napisami

będę bardzo wdzięczna

użytkownik usunięty

z tego linka, który podałam Ci wcześniej możesz wejść na stronę Hana Kimi Special i to jest właśnie ten film ^_^
a jeśli chodzi o drugi sezon, to takiego niestety nie ma :/
może chodziło Tobie o tę wersję tajwańską, która znajduje się w związanych? Jeśłi tak, to tutaj masz link z tej samej strony:
http://www.dramacrazy.net/v/taiwanese-drama/hana-kimi-taiwan-ver/
Tę wersję też polecam, na początku ciężko mi było przywyknąć do ich głosów, ale wytrzymałam, a obejrzeć warto, bo ta drama jest trochę 'doroślejsza' niż jej japoński odpowiednik, co nie znaczy, że brak w niej dobrego humoru ^_^

ocenił(a) serial na 10

12 odcinków + odcinek specialny jest na www.love-drama.pl napisy polskie

ocenił(a) serial na 6
gosia00000007

Ale 2 i 3 sezon jest tylko właśnie nigdzie nie można znaleźć go. Kurde, a tak chciałabym obejrzeć. Special to special i to nie jest jako 2 sezon. jest po prostu osobno 2 sezon i 3 (jak są w Iraku bodajże oni).

ocenił(a) serial na 10
Ayashi_2

Nie ma czegoś takiego jak 2 i 3 sezon Hana Kimi. Są to bzdury totalne jeśli opierać się tylko na wymyślonych bzdurach ze strony HanaKuori & BakaFansubs. Powstał tylko sezon 1 i odcinek dodatkowy w wersji japońskiej oraz wersja tajwańska. Koniec tematu.

ocenił(a) serial na 6
olciam3

No właśnie oni tak tam piszą, a nigdzie nie można znaleźć.
A Ty jesteś pewna, że nie ma tego rzekomego 2 i 3 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
Ayashi_2

Mogę powiedzieć, że na 99 % jestem pewna. Zawsze pozostaje ten 1 % niepewności. Lecz szukałam na stronach polskich, angielskich i japońskich. I nic nie znalazłam. Jedyne info znalazło się na stronie HanaKuori lecz nie jest ona żadnym dowodem potwierdzona, a osoby z którymi starałam się skontaktować a które rzekomo oglądały 2 sezon i zaczęły oglądać 3 nie chcą odpisać na wiadomości i maile. Co jeszcze bardziej podtrzymuje mnie w moim przekonaniu. I jak gdzieś usłyszałam, jeśli nie ma czegoś na youtubie, to znaczy że nie istnieje. :D

ocenił(a) serial na 6
olciam3

Ok, dzięki za odpowiedź. ;)
Właśnie, jak usłyszałam o 2 i 3 sezonie to koleżanka wszędzie szukała i nigdzie nie mogła znaleźć, rzeczywiście jest wątpliwe czy takowe właściwie istnieją. ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones