PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129368}
6,4 49
ocen
6,4 10 1 49
Hand Maid May
powrót do forum serialu Hand Maid May

Hand Maid May

ocenił(a) serial na 7

Widziałem już za dużo z tego rodzaju produkcji, a mianowicie mam na myśli bohater + bohaterka w
szczególności że jest to robot bądź ktoś na służbie u niego... Cóż jeżeli mam mówić jaka jest
produkcja to powiem, że komedia gdzieś tam się kręci jak "bąk" w tłumie, coś tam czuć, ale nie na
tyle dobrze by było warte krzyku (takie moje zdanie bo już nie jedno widziałem i powoli przestaje
mnie bawić tak typowy humor, mniej wprawieni widzowie na pewno zareagują lepiej). Wspomnę o
takiej postaci jak Kotaro Nanbara co odgrywa głownie rolę komiczną, wręcz czasami zaczynało to
być dla mnie dobitne (miałem go dość czasami tylko drze mordę i chce być fajny -.-). Ten lekki
dramacik na koniec, który niczym nie zaskoczy bo mamy tutaj produkcje komediową (ale chociaż
jak już dali to mogli bardziej się postarać). Typowy rozwój romansu dla produkcji Haremowej. Nie
wspomnę o co niektórych niedociągnięciach np. May pokazana od przodu rozmawia z głównym
bohaterem, naglę pokazują dalej tą scenę lecz od boku i widzimy brak, że tak powiem wtyczki do
ładowania, która wcześniej była pokazana. Szczerze nie będę się czepiał takich dupereli, ale gdyby
się tak głębiej zastanowić to jest jedne z nielicznych anime gdzie nie widziałem by główny bohater
nie brał kąpieli i w ogóle xD
Nie będę leciał rocznikami jak to się trzyma do innych produkcji anime z takiego typu, ale dla mnie
wyszło lekko poniżej oczekiwań. Opis wydaję się trochę ciekawszy. Tak więc daję ocenkę 7/10...
Gdybym może widział tą produkcję przed innymi podobnymi anime to na 8/10 by zaleciało, ale na
pewno nie dalej. Kto chce niech se obejrzy... to tylko 10 epk'ów, ale jak na 10 odcinków słabiutkie
anime. I jeszcze jeden special, którego nie oglądam bo sądzę, że nie warto.
Pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones