PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853655}

Hellbound

Ji-ok
6,3 6 084
oceny
6,3 10 1 6084
Hellbound
powrót do forum serialu Hellbound

Spore zaskoczenie

ocenił(a) serial na 8

Włączyłem właściwie przypadkiem bo zainteresował mnie opis, a skończyło się na tym, że obejrzałem całość jednym ciągiem. Dawno nie oglądałem serialu, który tak bardzo by mnie usatysfakcjonował jeśli chodzi o sposób poprowadzenia fabuły i rozwinięcia konkretnych wątków. Po pierwszych trzech odcinkach myślałem, że lepiej już nie będzie, a jednak. Nie będę spoilerował ale zabieg jaki zastosowano w drugiej połowie serialu świetnie się sprawdził. Nie spodziewałem się tego ale świat przedstawiony prezentuje się tutaj w miarę wiarygodnie. Muszę się zabrać za inne koreańskie dzieła bo widzę, że znają się na rzeczy.

Czorny_Narzeka

Jak chcesz obejrzeć inne koreanskie seriale to polecam tez Sweet Home, Squid Game, Alice in Bordeland albo My Name. Te wszystkie powyższe są na Netflixie.

Progresywna

Alice in Borderland nie jest koreańskim serialem, a japońskim :)

Anka_57

mój blad, ogladalam juz jakis czas temu i bylam przekonana, ze japonski ;) Ale i tak polecam ;)

Czorny_Narzeka

czułam podobnie i mam wrażenie, że ostatnio te japonskie seriale naprawdę dają radę!

ocenił(a) serial na 5
Czorny_Narzeka

Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodziło z tym zakończeniem? Albo jestem tępy albo coś mi umknęło wcześniej. Dziękuję

ocenił(a) serial na 4
Czorny_Narzeka

Bardzo satysfakcjonujace jest oglądanie np. mordowania starszej schorowanej kobiety? Totalne bezprawie i anarchia? W normalnym kraju wiesz co by się z takimi ludźmi zrobiło.

Czorny_Narzeka

Z koreańskich seriali to ja osobiście jeszcze polecam All of us are dead, jak dla mnie bomba, dawno mnie żaden serial tak nie wciągnął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones