PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747036}

Henio Dzióbek

Harvey Beaks
6,0 116
ocen
6,0 10 1 116
Henio Dzióbek
powrót do forum serialu Henio Dzióbek

W USA wyemitowano 39 odcinków i jak dotąd żaden mnie nie rozczarował. Serial jest bardzo ciekawy, zabawny i przyjemny do oglądania. Jeśli uważacie, że serial jest słaby, lub taki jak inne seriale Nickelodeon (a większość z nich nie ukrywajmy, jest obrzydliwa), przemyślcie to i nie zważajcie się innymi seriali Nickelodeon, gdyż ten jest zupełnie inny. Od dawna nie widziałem tak dobrej i przemyślanej produkcji. Animacja jest bardzo dobrze wykonana, podobna do tej z serialu "Chowder", warto dodać, że oba są stworzone przez Carla Greenblatta. Soundtrack bardzo przyjemny, wpada w ucho. Jako jeden z niewielu dzisiejszych seriali ten nie jest o wymiotowaniu i pierdzeniu, czy też samych selfie i hashtagach. Zamiast oceniać po innych serialach Nickelodeon, dajcie szansę Heniowi. Oczywiście może się nie podobać, nie wszyscy lubią takie seriale, ale bez przesady, niektórzy oceniający prawdopodobnie nie zobaczyli nawet jednego odcinka.

użytkownik usunięty
Chuck123456

Cześć, mój wikiowy przyjacielu! Sam oglądałem pare odcinku i nie jestem jeszcze w stanie ocenić tego serialu. 2-3 odcinki, które oglądałem, zasługują na spokojne 7/10, ale to i tak za mało.

Znalazłem jednego podejrzanego o przestępstwo:
http://www.filmweb.pl/user/Karbal
Na szczęście nie jest aktywna od początku listopada, dzięki czemu zyskujemy przewagę.

Na razie jest zaledwie 16 głosów, więc może mój tajny sposób zadziała.

Poza tym, na IMDB średnia jest bardziej optymistyczna i wynosi 6,9. A recenzje - wszystkie pozytywne.
http://www.imdb.com/title/tt3219170/ratings?ref_=tt_ov_rt

Szczerze mówiąc jedyny powód do oddania negatywnej oceny jaki przychodzi mi do głowy to taki że 2 pierwsze odcinki serialu są trochę kontrowersyjne i nie takie same jak te następne. Zaś oceniający na IMDb chyba dali serialowi szansę i przekonali się o ciepłym i uroczym klimacie, jaki skrywa ta kreskówka (już wcześniej widziałem ich recenzje). Z odcinka na odcinek serial jest coraz lepszy. Najnowszy, który ostatnio był w Polsce i niedługo będzie w USA zajął 2 miejsce w moim rankingu.

Możliwe też, że po prostu niektórzy wolą animacje przesiąknięte raczej czarnym humorem, a "Noc komety?" to chyba jedyny odcinek, który rzeczywiście można za taki uznać.

ocenił(a) serial na 4
Chuck123456

Może jest taka niska ocena,bo nie lubię seriali dla 5-latków

ocenił(a) serial na 4
roman876

*lubią,a nie lubię

roman876

Radziłbym najpierw zobaczyć jak wygląda serial dla 5-latków, przed wypisywaniem takich rzeczy ;) Po za tym przynajmniej nie pierdzą i nie bekają co pół minuty.

ocenił(a) serial na 4
Chuck123456

Wiem jak wygląda taki serial taki jak ten,a tak w ogóle to wolę już to niż sac.

roman876

Skoro sądzisz że wyglądają tak samo, to prawdopodobnie ledwo obejrzałeś reklamę.

ocenił(a) serial na 4
Chuck123456

Nie reklamy nie widziałem.Było to na Nicku i jak zobaczyłem jak główny bohater śpiewa o kompocie przełączyłem program.Jak dla mnie ten serial śmieszy.Typowa bajka dla dzieci

roman876

Ocena po obejrzeniu minuty 11-minutowego odcinka. Gratuluję. :D

roman876

P.S. Na Nickelodeon większość kreskówek to komedie i powinny śmieszyć (chociaż niektórym tym serialom nie za bardzo to wychodzi). Gdybyś dał serialowi szansę, zobaczyłbyś że jest inny. Gdyby był cały taki jak tamta piosenka to byłoby to na Nick Jr. ;p

ocenił(a) serial na 4
Chuck123456

Gdybyś dał serialowi szansę, zobaczyłbyś że jest inny

-Każdy serial na swój sposób jest inny i nie trzeba dawać niczemu"szansy" żeby to zobaczyć

Gdyby był cały taki jak tamta piosenka to byłoby to na Nick Jr.

-Problem w tym że serial przypomina te z Nicku Jr.To że
chodzi to na Nicku nie znaczy że to nie jest bajka dla dzieci.Zauważ że rano większość kreskówek z Nick Jr jest na Nickelodeonie,a to że Henia nie ma na Nicku Jr nie oznacza że to nie jest dla małych dzieci
have a nice day :)

roman876

Właśnie nie przypomina. Na Nick Jr (a przynajmniej w większości tych seriali), postacie ciągle drą twarz... to znaczy śpiewają, gadają cały czas do widzów i są ślepe, bo nie potrafią zauważyć czegoś co jest tuż za nimi (czasami przed nimi) i pytają się o to widzów. W Heniu Dzióbku w ogóle tak nie jest, no i jest oceniony od 7 lat, co jest moim zdaniem słuszną oceną. W serialu nie brakuje też nieco dojrzalszego humoru, który czasami się pojawia.

ocenił(a) serial na 4
Chuck123456

Na Nick Jr (a przynajmniej w większości tych seriali), postacie ciągle drą twarz... to znaczy śpiewają, gadają cały czas do widzów i są ślepe, bo nie potrafią zauważyć czegoś co jest tuż za nimi (czasami przed nimi) i pytają się o to widzów.W Heniu Dzióbku w ogóle tak nie jest

-Może i nie,ale jest tak samo przesłodzony jak tamte z Nicka Jr

Jest oceniony od 7 lat, co jest moim zdaniem słuszną oceną.

-To że jest pokazane że ten serial jest od 7 lat wcale nie oznacza że tak jest
Dużo serial oceniają na 7,a potem okazuję się że jest inaczej
np ICarly było od 7,a potem od 12
Potem Szwindel ( film) był od 7,a później od 12
albo film który teraz wszedł Deadpool Niby R,ale jest od 15
To wszystko dotyczy Henia jest teraz od 7,a później się okaże że jest dla wszystkich (2,3,4 lat)

W serialu nie brakuje też nieco dojrzalszego humoru, który czasami się pojawia.

Jaki to humoru? Dojrzalszego? Co? Tam nie ma nic co można wziąć za "dojrzalsze" chyba raczej okropnie dziecinne

roman876

Teraz wszystkie oceny są dobierane dokładnie i ich nie zmieniają. Tamte np. iCarly od 7 a potem od 12 było na szybko wybrane - animowane bez ograniczeń a młodzieżowe od 7, dopiero po jakimś czasie wybrali dokładniejsze oceny, a do nowych od razu dobierają takie jakie powinny być.

ocenił(a) serial na 4
Chuck123456

Na pewno nie do Henia

ocenił(a) serial na 4
Chuck123456

Henio jest animowany czyli też bez ograniczeń w takim razie

użytkownik usunięty
Chuck123456

No to schywatliśmy kolejnego psuja-popsuja oceny Henio Dzióbka.

Niech żyje Król Julian dostał od niego 6, a to i tak zbyt niska ocena. Polacy uwielbiają Juliana, uwielbiają Boberka, uwielbiają Morta, uwielbiają jak Mort lubi stopy Juliana. Niestety fanostwo powszechne w naszej nacji zawiodło dzięki... braku fanostwa. Brak fanostwa jest jak brak patriotyzmu.

Niech żyje Król Julian jest moim zdaniem niemal tak dobry jak Pingwiny z Madagaskaru. Nickelodeon Polska zrobił bardzo dobrą decyzję, wykupując prawa do emisji serialu w Polsce.

użytkownik usunięty
Chuck123456

NżKJ w opiecie Netflixa mógł mieć prostszy dubbing.

Chyba się myliłem z złością na Nickelodeona za kradzież tej animacji Netflixowi.

ocenił(a) serial na 10

Netflix czy Nick, dla dubbingu nie miało to znaczenia. Dreamworks sam się teraz opiekuje dubbingiem swoich kreskówek, zleca go studiu Master Film. Również np. trzeci sezon Jeźdźców smoków, choć emitowany na CN (jak dwa poprzednie) ma dubbing od Master Filmu, podczas gdy pierwsze dwa sezony od SDI Media Polska.

użytkownik usunięty
ser_plesniowy

Chodziło mi o coś innego. Wyobraź sobie, że trzeci sezon Jeźdźców, Niech żyje Król Julian albo Przygody Kota w Butach nie znalazły się na polskich "zwykłych" kanałach i wtrafiły do Polski razem z Netfliksem. Co by się wtedy stało?

Chuck123456

Popieram. Poza tym "100 rzeczy do przeżycia przed liceum" też jest niezłe. Moim zdaniem, lepsze od sporej części seriali aktorskich na Nicku.

Chuck123456

Popieram. Poza tym "100 rzeczy do przeżycia przed liceum" też jest niezłe. Moim zdaniem, lepsze od sporej części seriali aktorskich na Nicku.

ocenił(a) serial na 4

Wiesz ocenę zawsze mogę zmienić.Nie dałem oceny za cały serial tylko na razie.To że ty jesteś fanem Juliana i go lubisz nie znaczy że każdy też musi.Każdy ma prawo do swojego zdania a to że dałem 6 Julianowi wychodzi na to że na tyle zasłużył

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones