PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769054}

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Dirk Gently's Holistic Detective Agency
7,9 15 436
ocen
7,9 10 1 15436
Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego
powrót do forum serialu Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego

Wyborny.

ocenił(a) serial na 8

Serial strasznie pokręcony, dziwny, brutalny a i momentami komiczny. Ogólnie rzecz biorąc troche ciezko bylo mi sie przyzwyczaic do Dirka ale z odcinku na odcinek przestał mi przeszkadzać. Fabuła została poprowadzona naprawdę świetnie. Jeśli z poczatku wydaje Ci się, że coś nie ma sensu po kilku odcinkach zostaje wyjaśnione. W bombowy sposób.

Ogólnie polecam :)

bazhc

Dotrwałem do połowy szóstego odcinka. Dla mnie gniot. Początek w miarę ciekawy, im dalej tym gorzej...

ocenił(a) serial na 8
rad_75

rad_75

Ha i skończyłeś przed tym co najlepsze. Ja tak samo zacząłem oglądać, to pierwsze 2 zarysowały akcje a potem to już nudno zaczynało się robić (i to w taki sposób że na pół ekranu miałem odpalony serial i tylko słuchałem co mówią a drugie pół ekranu robiłem inne rzeczy typu facebook/odpisywanie na maile i takie tam) ale pomyślałem: dobra serial ma tylko 8 odcinków jestem na szóstym to dam rade...
I POD KONIEC SZÓSTEGO ODCINKA wjechała bomba i wyłączyłem wszystko z boku i obejrzałem ciągiem sezon do końca bo nie mogłem się powstrzymać :-D

ocenił(a) serial na 9
bazhc

Totalnie zakręcony. I na końcu dziwacznie logiczny. Rewelacja!

bazhc

Bo wszystko jest ze sobą połączone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones