PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=396067}

Couple or Trouble

Hwan-sang-eui Keo-peul
7,6 78
ocen
7,6 10 1 78
Hwan-sang-eui Keo-peul
powrót do forum serialu Hwan-sang-eui Keo-peul

Zabawna,śmieszna,ciepła komedia dla każdego, Ye-seul Han - rewelacyjna jako Anna Jo alias Na Sang Shil ,podczas oglądania zawsze miałem chęć na spróbowanie tych makaronów :) ,Ji-ho Oh też może zaliczyć tą rolę do swoich plusów,zagrał postać prostą ,ale w sposób zabawny,przekonujący i 16 odcinków ,ach czemu tak mało

thon_40

dokładnie czemu tak mało?? Serial jest genialny, obsada świetna i Ye-seul Han rzeczywiście rewelacyjna w tej roli, zagrać taką zimną jędzę, która wszystkimi pomiata i nagle traci pamięć, a przypadek stawia ją w sytuacji, w której nie ma już takiej władzy... To po prostu trzeba obejrzeć:)

ocenił(a) serial na 9
isamar84

obejrzałam 1 ciągiem :) dałabym 10 ale w związku z tym, że mam już trochę dram na koncie tylko 9 mimo to bardzo przyjemna drama, a główny bohater palce lizać (:

ocenił(a) serial na 10
moudmargolcia

oj tak, mniam, mniam

ocenił(a) serial na 6
katarzynaher

Gdzie moge obejrzeć całą dramę. Drama crazy zamknięta a na drama fever tylko do 5 odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Askol

ja miałam z chom.ika ewentualnie popatrz na dramawiki home pl albo lizards-subs ale wątpię-nie kojarzę

ocenił(a) serial na 6
katarzynaher

dzięki za pomoc, ale znalazłam w ońcu stronkę. Stream drama

ocenił(a) serial na 8
Askol

gdzie to oglądałaś jesli mozna wiedzieć? ... z pl napisami czy eng>?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones