PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868514}

I tak po prostu...

And Just Like That...
5,0 7 790
ocen
5,0 10 1 7790
3,6 5
ocen krytyków
I tak po prostu...
powrót do forum serialu I tak po prostu...

Dawno nie czułam takiego krindżu przy oglądaniu serialu. Jak to się stało, ze niegdyś bystra, sarkastyczna, ambitna Pani adwokat nie potrafiła teraz się zachować wobec czarnoskórej profesorki? Wtf. Zrobili z Mirandy totalnego boomera, osobę nie potrafiąca się odnaleźć w nowym świecie. A to zagadywanie pod metrem… Miranda właśnie unikałaby spotkania, a nie prowadziła żenującą rozmowę. Zawiodłam się. Pozbawili ją charakteru.

ocenił(a) serial na 4
Liwia_Lu

Dokładnie! Ile razy Miranda była pokazywana jako ta, która ucina rozmowy lub unika tych niewygodnych. Dodatkowo zauważyłam, że podkreślane są sceny gdzie pije alkohol, nawet przed 11. Mam nadzieję, że nie zrobią z niej alkoholiczki

ocenił(a) serial na 3
ThePukFuck

Tez zwróciłem uwagę na to Jej picie i wydaje mi się ze cos będzie na rzeczy.

ThePukFuck

Właśnie tak jak piszesz, ucięłaby niewygodną rozmowę, a nie w nią brnęła. Taak… w tej scenie gdzie była 10.45 i powiedziała „Poczekam” pomyślałam „no nieee! Zrobią z niej alkoholiczkę”. Potem utwierdziłam się przy scenie gdzie poprosiła o alko przed przemową… Kiedyś SATC było inspirujące, dające kopa, no człowiekowi było lepiej po prostu gdy to oglądał, a teraz mamy smutny obrazek, problemy, smierć, alko, Steve z aparatem słuchowym. Wiem, że życie tak wygląda, ale właśnie wolałabym rozrywkę i ucieczkę przed tym w serialu.. Szczególnie w takich czasach.

ocenił(a) serial na 1
Liwia_Lu

Zgadzam się w 100 procentach!

ocenił(a) serial na 3
Liwia_Lu

Zgadzam się, dodałabym jeszcze, że 55 lat to chyba jednak nie czas na śmierć i aparaty słuchowe. Dla porównania występujący w ostatnim sezonie SATC Michaił Barysznikow miał wtedy 55 lat i jakoś udało mu się rozkochać w sobie Carrie (zresztą wcale mnie to nie dziwi). Był energiczny, twórczy, magnetyczny. A tu nagle Miranda w tym samym wieku nie ogarnia nowoczesnej technologii i ma problemy z trzymaniem moczu ;( Nie, nie i jeszcze raz nie. To nie jest Miranda.

ocenił(a) serial na 1
LucyInTheSky

Do tego Miranda jest alkoholiczką, jak się w serialu sugeruje ,na razie delikatnie.

LucyInTheSky

Tak! Miałam takie same odczucia, że halo, Ci ludzie mają 55 lat, nie 85! Strasznie chcieli podkreślić upływ czasu, przegięli. O no właśnie, Petrovsky miał 55 lat, był sprawny, poderwał 38-latkę, cieszył się życiem, odnosił sukcesy. Można w taki sposób pokazać życie osób 50+, a nie w samych negatywach jak to zrobili w serialu.

ocenił(a) serial na 3
Liwia_Lu

No na razie strasznie przegięli, zobaczymy, co będzie dalej. Wróżę Carrie nowy romans z tym gościem, który uśmiechał się do niej podczas nagrywania podcastu, a Mirandzie ogarnięcie nowoczesnych technologii i realiów, choć uwierzyć nie mogę, że do teraz tego nie zrobiła. Albo sugerowany przez komentujących alkoholizm. W końcu w serialu musi się coś dziać ;)

LucyInTheSky

No właśnie coś musi się dziać, dlatego boje się, że dowalą jeszcze problemy finansowe Carrie po śmierci Biga, bo jego sekretarka mówiła coś o papierach do przegadania, ale obym się myliła, nie chcę więcej smutnych wątków.

ocenił(a) serial na 5
LucyInTheSky

A jak w drugiej części filmu szalała 52-letnia Samantha! Ona jedyna pociągnęła ten film, a teraz jej rówieśnice miażdżą (negatywnie) serial. Przesadzili z tym starzeniem… ale i tak będę oglądała, z sentymentu :)

Liwia_Lu

Miranda była moją ulubioną postacią. Silny charakter, bezpośrednia, szczera, zabawna. Uwielbiałam jej historię. To, że wyszła za mąż i miała dziecko, chociaż nic nie wskazywało, że to jej droga. Dzięki temu jej postać była ciekawsza. A teraz to jest jakaś ciotka.

Lisa__Rowe

tak, zabili te postac. Masakra.

ocenił(a) serial na 4
Liwia_Lu

Totalnie się zgadzam. Mimo, że nigdy nie byłam fanką Mirandy, to jednak ceniłam ten charakter. To co zrobili z tą postacią w tym serialu to zbrodnia. Wygląda i zachowuje się jakby wyszła z psychiatryka i zupełnie nie przypomina dawnej siebie, równie dobrze mogliby wymienić aktorkę, bo to nie jest Miranda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones