PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291214}
8,5 1 679
ocen
8,5 10 1 1679
Ichi ritoru no namida
powrót do forum serialu Ichi ritoru no namida

Czy coś ze mną nie tak ?
To serial poruszający kwestię choroby która może dotknąć każdego, bardzo poruszający tym bardziej że młodą dziewczynę która z entuzjazmem wchodzi w dorosłość.
Przypomniał mi wzruszającą historię Joni Eareckson którą również można obejrzeć (lub przeczytać) - dziewczyny która po niefortunnym skoku do wody złamała kręgosłup.

Bardzo polecam obejrzenie serialu, lub chociaż kilku odcinków dla tych którym daleka jest kultura współczesnego japońskiego kina. Film zaskakuje, a to jak odmienna jest ta kultura widać w każdym geście i niezłej grze aktorskiej. Duży plus za muzykę i "lekkość" z jaka została przedstawiona ta historia.

ocenił(a) serial na 10
Brumhilda

Może po prostu miałaś odwodniony organizm. To nie grzech:P:P:P

ocenił(a) serial na 8
chrisss11

Albo wypłakałam już wszystkie łzy :0

ocenił(a) serial na 10
Brumhilda

Albo po prostu nie rusza Cię to co widzisz w serialach i filmach ;) Nie ma co się przejmować, choć bez wstydu przyznam, że tak od 4-5 odcinku co chwila miałem szkliste oczy, co zdarza mi się może z drugi raz ;)

ocenił(a) serial na 8
Brumhilda

Sama powinnaś wiedzieć, czy to kwestia braku empatii czy po prostu perfekcyjnie rozgraniczasz prawdziwe życie od filmu (mimo, że to film oparty na autentycznej postaci, to wciąż tylko film).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones