PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291214}
8,5 1 679
ocen
8,5 10 1 1679
Ichi ritoru no namida
powrót do forum serialu Ichi ritoru no namida

Od kilku dni poszukuję wyemitowanego w kwietniu tego roku, trwającego przeszło 2 godziny odcinka specjalnego. Niestety bezskutecznie.

Akcja dzieje się pół roku po śmierci głównej bohaterki i skupia się głównie na postaci Haruto i innej dziewczynki cierpiącej na tą samą co Aya chorobę.

Jeżeli ktoś widział i/lub wie gdzie mogę go obejrzeć to proszę o podzielenie się informacją ^^"

ocenił(a) serial na 10
Lisa_2

Całość jest na youtube:)
Pozdrawiam.
Ps. Też kocham ten serial!

ocenił(a) serial na 10
_Madzia_1990

Niestety nie ma tłumaczenia, ale po przebiegu akcji można się zorientować co i jak. Podaję Ci link do pierwszej części, ze znalezieniem reszty nie powinno już być problemu.
http://youtube.com/watch?v=akh25v5JQP0&feature=related

_Madzia_1990

Arigatou!

Łoo... chińskie napisy... xD

ocenił(a) serial na 10
Lisa_2

Onegai;)
Podobno gdzieś już tam przetłumaczyli na angielski, ale niestety linków nie posiadam.
Widzę, że też Devilka i Hana Yori Dango lubisz:)

_Madzia_1990

Przetłumaczyli, znalazłam już je nawet.
Dramę HYD lubię, za to nie przepadam za mangą i anime. Kreska jakaś takaś... no nie pasuje mi >___<

ocenił(a) serial na 10
Lisa_2

To podasz z kolei Ty link do angielskiej wersji?
A ja ogólnie ani mang, ani anime wszelkiej maści nie lubię. Z tego już wyrosłam.

_Madzia_1990

http://www.veoh.com/videos/v1502058EweNbSFZ?searchId=2260900673148437134&rank=0

Lisa_2

o i ja skorzystam;)
dzieki wielkie za linka!

ocenił(a) serial na 8
lady_akira

Chętnie bym obejrzała, niestety nie znam angielskiego tak biegle, aby zrozumieć cały film, pewnie tylko połowę bym zrozumiała. Poczekam, aż ktoś uprzejmy podejmie się tłumaczenia, może taka osoba się znajdzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones