PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291214}
8,5 1 679
ocen
8,5 10 1 1679
Ichi ritoru no namida
powrót do forum serialu Ichi ritoru no namida

wyciskacz łez...

ocenił(a) serial na 10

jeszcze nigdy tak nie płakałam jak na tym serialu.. na każdym odcinku wylałam tysiące łez...
piękne i cudowne. dało mi do myślenia dużo...

ocenił(a) serial na 10
imalones

Nie radzę oglądać wszystkich odcinków na raz. Naprawdę można się odwodnić;)
haha A tak btw to świetny, wzruszający i pouczający serial... Szczerze
POLECAM!

chrisss11

ja jestem dopiero przy pierwszym odcinku ale już mi sie spodobał a słodka Erika przypomina mi tu Syzuke Ohgo http://blogimg.goo.ne.jp/user_image/5c/2b/a6e702f556ccebae80205b73c6a409dc.jpg

ocenił(a) serial na 8
imalones

ani razu się nie rozpłakałam, jednakże trzeba przyznać że ta historia jest niesamowicie wzruszająca. przede wszystkim dlatego, że Aya żyła naprawdę i była szalenie silną i wspaniałą osobą. teraz po obejrzeniu dramy, trzeba wziąć się za książkę. podejrzewam że tym razem nawet ja (niewzruszona skała xd) nie będzie miała suchych policzków.
ogromnie polecam.

ocenił(a) serial na 10
Kyoyo

Naprawdę musi być z ciebie "niewzruszona skała", skoro taki wyciskacz łez nie zrobił na tobie wrażenia :P
My - "miękkie kluchy" szczerze zazdrościmy opanowania :P xD

ocenił(a) serial na 9
imalones

Sama wypłakałam na tej dramie tytułowy litr łez. :P Muszę powiedzieć, że historia Ayi daje do myślenia. Po jej obejrzeniu człowiek zdaje sobie sprawę, jak wiele w życiu ma i nie potrafi tego docenić. Seriale tego typu potrafią wiele nas nauczyć, dlatego daję 9/10. : )

ichi666

Najgorsze jest to że drama jest oparta na pamiętnikach prawdziwej osoby.

ocenił(a) serial na 9
shen16

Widząc właśnie na napisach końcowych zdjęcia prawdziwej Ayi i jakieś podane cytaty z jej pamiętnika, płakałam jeszcze bardziej. ;w;

ichi666

smutne jest też to, że Asou Haruto w rzeczywistości nie istniał, a w życiu serialowej Ayi odgrywał ważną rolę :( Piękna drama zawierająca mnóstwo mądrości życiowych, a poza tym istny wyciskacz łez ;(

ocenił(a) serial na 7
imalones

Ta historia jest niesamowicie smutna.. Ktoś, kto dopiero ledwo zaczął żyć, musiał zrezygnować z wielu rzeczy, które chciał zrealizować. Aya była taka jak reszta dziewczyn: chciała skończyć szkołę i studia, wyjść za mąż, mieć rodzinę.. Ale spotkało ją wielkie nieszczęście. Mimo tego potrafiła się odnaleźć w nowej sytuacji, spróbować to zaakceptować. Była niezwykle silna, podziwiam ją za to.. Znając siebie to pewnie szybko bym się poddała i nie chciała dalej żyć .. Tym bardziej wczułam się w jej rolę, gdyż jej chorobą się zaczęła w wieku 15/16 lat, czyli również moim.. Trzeba żyć pełnią życia i doceniać wszystko to, co się posiada.. Ludzie nie mają na to czasu i tego nie widzą, gdyż pędzą przez życie jak szaleni..


Widać też jak wszyscy się zmieniali pod wpływem jej choroby.. Sama Aya, Haruto, rodzice Ayi, Hiro no i najbardziej jak dla mnie widoczna zmiana zaszła w Ako.. Dojrzała, chciała spełnić marzenie siostry..

Wylałam kilka łez, nie powiem, że nie. Naprawdę wzruszająca historia.. Nasuwa wiele aspektów do refleksji. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones